TimTuningShow2

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ce mandru statea ala langa masina mea
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #17
      site-ul logtuning sau timtuningshow e cam "in aer" ... ar trebui cineva sa se ocupe de el
      (ca si aspect), iar ca si informatii e ... voi ati gasit ceva pe el ? ca eu nu.
      si iarasi o sa se "traga de timp" si o sa se anunte o chestie sigura cu 1 saptamana inainte.
      Eu am vorbit cu un domn de la LOG la evenimentul din Arad si i-am explicat ca daca vrea sa ne strangem sa ne spuna cu ceva timp inainte. Unii dintre noi lucreaza pe ture, altii au familie, altii ... Asteptam ca in saptamana asta sa se definitiveze o data si un program.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • #18
        din cate am inteles in 20-21 iunie va fi showul ...
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #19
          as vi venit si eu dar in perioada aia sunt cu bacu :|

          Comment


          • #20
            Originally posted by Cristi_Xp View Post
            Evenimentul va avea loc in luna iunie .Din ce am discutat se doreste si o intalnire LoganClub acolo ...exista amatori ?Probabil o intalnire comuna LC timisoara , arad eventual si CS si cine mai doreste sa ni se alature.
            toti loganistii sunt bineveniti !!!!!
            Se vor organiza concursuri styling si audio.
            Vor participa pasionati si cluburi, firme de profil. Vom avea chiar si participanti din Italia.
            Oricine este binevenit !
            Persoanele fizice care participa cu masina personala la unul din concursuri vor avea acces gratuit. Cei care se vor inscrie din timp si vin de departe, vor avea cazare gratuita (in masura locurilor disponibile), asigurata de organizatori.
            Detaliile vor fi disponibile pe www.logtuning.ro sau cereti-le pe office@logtuning.ro.
            Imagini de la editia de anul trecut pe www.timtuningshow.ro

            Comment


            • #21
              Vio (sau care sunteti in spatele userului vostru ), daca aduceti noul megane f1team acolo, io vin taras pe coate si-i iau si pe jiji si pe cristi in spate
              gluma-gluma, macar se stie din timp, 20-21 iunie, la selgros. speram la vreme buna, sa avem ce vedea si inca un motiv sa bem o bere...
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #22
                Da, VIO sunt. da, ar fi tare, dar ...
                da 20-21 iunie, cu vremea e aranjat, cu berea la fel, problema este daca veniti voi. Si cati veniti? Sa dam comanda sa fie bere destula, sa nu ne ia pe nepregatite.
                Last edited by Seba; 16 June 2009, 15:16.

                Comment


                • #23
                  un program sau un desfasurator se poate ?
                  sa stim si noi la ce venim ... in afara de bere
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • #24
                    uite aici mai multe detalii ... o lista cu prezenta se poate?
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #25
                      Cand spui cu prezenta te referi la concurs sau pur si simplu asa in general la show?!


                      EU am sa vin asa ca si anul trecut numai ca si vizitator !

                      1. Road Empire
                      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                      Comment


                      • #26
                        detaliile pe

                        trebuie sa veniti toti ca participanti, nu doar vizitatori. Se vor aduna multi si cred ca ar fi cu atat mai fain sa se intalneasca si cunoasca cat mai multi cu ocazia asta
                        s-ar putea sa ai surprize ce fete se pot urca pe masina ta
                        .... asta in afara de bere

                        Comment


                        • #27
                          ce probe organizati? o indemanare gen cea de la arad de la ultimul show?

                          Comment


                          • #28
                            eu nu le-as lasa pe masina ... e subtire vopseaua si ma si bate nevasta
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • #29


                              bubule problema mai mare cred ca e nevasta (in aceeasi oala innotam amandoi si mai cativa de pe forum )

                              on-topic: imi anunt prezenta ca privitor

                              Comment


                              • #30
                                Cred ca ar fi recomandat sa ne etalam tricourile cu clubul nostru
                                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google