Tinichigerie/Vospitorie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tinichigerie/Vospitorie

    Buna Seara,

    Am gasit masina in parcare sifonata pe stanga spate.

    Aripa spate indoita serios deasupra rotii si usa putin infundata fix pe muchie.

    Din prostie nu am avut casco asadar va trebui sa platesc din buzunar reparatiile.

    Acum ca tot omu vreau sa iasa treaba cat mai bine.

    As aprecia mult daca m-ati ajuta cu sugestii, experiente, service-uri si eventual o apreciere la cat ar duce totul.

    Mentionez ca trebuie reparata usa spate, aripa spate si vopsite amandoua elementele.

    Multumesc anticipat

  • #2
    Eu am prieteni care se pricep la aceasta reparatie dar sunt in Timisoara, banuiesc ca tu ai nevoie in Bucuresti, Deci Sfaturi si pareri din Bucuresti
    sigpic #

    Comment


    • #3
      adim .. am eu nevoie in timisoara .. pt asa ceva am usa putin indoita mi-a agat un tir usa si e indoita nu mult sus coltul.. te rog imi lasai ceva informatii daca stii unde as putea merge pt asa ceva service sau unde se mai repara .. ms

      Comment


      • #4
        sunt convins ca sunt destui care au apelat la o tinichigerie/vopsitorie in bucuresti sau timisoara! in schimb thread-u' este cam ascuns sau se discuta in alta parte!

        Comment


        • #5
          Salut stie cineva un cost aproximativ pentru vopsire aripa fata,culoarea rosu passion?Am cateva infundauri cat un deget si se vede urat.
          "light up the darkness" Bob Marley

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google