TM 52 XXX (My MCV Adventures)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    parasolarele nu primesc omologare
    nici nu ai nevoie, e interzis sa pui folie pe tot parbrizul, parasolarul n-are nicio treaba, doar sa nu fie mai lat decat e cu parasolarele din masina date in jos
    400 ron folie omologata pentru toate geamurile pt MCV(la mine) numai sa vi in TM
    ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

    Comment


    • #32
      Mersi de oferta, atat e si la mine in oras..
      Te-am adaugat pe messenger, ca vroiam sa discut cu tine ceva, dar se pare ca nu primesti uninvited guests

      Comment


      • #33
        ai tel pe site (orange)

        Ti-am dat accept oricum

        Jante 235/40/17

        Balonaj mai mare nu merge, loveste in suportul de arc...40 max la 17''...
        Am distrus 2 bucati cauciuc Michelin Intr-un crater, ca nu pot sa-i spun groapa, dar jantele sunt tari, au scapat fara probleme.
        Last edited by TM52XXX; 12 January 2009, 02:30. Reason: Automerged Doublepost
        ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

        Comment


        • #34
          Am promis poze cu stopurile aprinse ziua...
          Attached Files
          ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

          Comment


          • #35
            esti diminuata lumina facuta de lampa pentru mars-arier. asta pentru ca, zic eu este stratul cam gros. in rest nu este problema. se vede bine ;)
            sigpic

            Comment


            • #36
              Oricum nu lumineaza suficient nici in varianta standar pe marsalier deoarece stopul este foarte sus si mai ales ziua nu am nevoie de lampa , iar seara, noaptea se vede mult mai bine.
              Sincer sa fiu , cand am ales sa vopsesc stopurile m-a interesat doar lumina pe frana si semnalizare, ceea ce a iesit bine si sunt multumit , celelalte... nu e nimic perfect...

              50 000 KM...astazi
              Last edited by TM52XXX; 13 January 2009, 00:54. Reason: Automerged Doublepost
              ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

              Comment


              • #37
                frumos MCV-u ;) .......... spor la tunarit ;)

                Comment


                • #38
                  merci Npower
                  ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

                  Comment


                  • #39
                    se vede bine atat stopul cat si semnalizarea. nu cred ca sunt probleme pentru cei din trafic. arata chiar frumos
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • #40
                      bravo...frumoase imbunatatiri! sa o ai sanatos!
                      sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                      Comment


                      • #41
                        Multumesc tuturor. Sa mai dea caldura...
                        ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

                        Comment


                        • #42
                          Draguta masina si marete ganduri ai pt ea, astept sa vad finalul proiectului! Ca un sfat iti sugerez sa ai grija la grosimea distantierelor (greutatea lor, a jantelor si cauciucurilor plus latimea lor si distanta mai mare intre rotile pe fata) poate afecta f usor caseta de directie f mica care ii pe logan. Bafta in continuare!

                          Comment


                          • #43
                            Superba cel mai frumos mcv ce lam vazut eu pana acu. dar ce imi place la nebunie sunt jentile am si eu idee ma rog o parere personala, ce ai zice de niste stripes sti din fata pana in spate pe mijlocu masini asa ca idee oricum bafta in continuare la tuning si cand mai vin pe la tm poate ne intalnim daca vrei sa imi arati si mie masina live :d inca odata bafta si cat mai multi km fara probleme. numai bine

                            Comment


                            • #44
                              BIBI
                              Distantierele la roti vor fi destul de subtiri si anume de max 25mm si vor fi din aluminiu DURAL. Zic eu ca e maxim pentru ca si rotile iasa putin in afara asa cum sunt acum, si cand am sa montez aripile de plastic sa fie cat de cat la nivel cu roata care zic eu si sper la fel de mult ca nu va afecta caseta de directie, mai ales ca e servo. Nu ma prea pricep la servo dar spun asta socotind logic, nu stiu mecanica casetei de directie cum este facuta la logan (sper sa fie ok...)

                              RENAULT
                              nu imi plac dungile defel ...ce pot sa-ti spun e faptul ca daca sambata e soare sper eu ca pana seara prietenul meu vopsitoru' sa termine de vopsit capota...
                              Am sa pun poze dupa ce e gata...sper sa iasa bine...astept si eu sa vad cum arata...

                              Inca odata va multumesc tuturor pentru complimente... Nu vreau , jur, sa mi se urce la cap , tocmai de aceea va rog sa veniti si cu critici si chiar sa-mi spuneti: BA , TOT DACIE II...!!!

                              Ciao !
                              ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by TM52XXX View Post
                                Am promis poze cu stopurile aprinse ziua...

                                eee da se vede dar nu se vede atat de bine cum sunt ele clare nu stiu cum o fi cu ele pe o zi insorita :P
                                laureate 1.5l, albastru marin

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google