TM - 53 - EDY - Golanul Meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    @ice-man: Multumesc la fel

    @Teo21Din: Vor fi schimbate si stopurile pe viitor

    @Kalimera22: Salut,vopsitul m-a costat undeva la 1800 de lei,cat despre sirene..nu le folosesc,doar de show,claxonul politiei ce il mai folosesc,restul doar asa


    Si inca cateva poze,calitatea lasa de dorit,stiu.
    Attached Files

    Comment


    • #17
      frumoasa masinuta si cati mai multi km fara probleme,in primul rand scapa de stopurile nu da bine deloc,mai bine punele pe alea originale da mai bine credema,si de ledurile rosi la fel jos,bafta.

      Comment


      • #18
        Mersi .Cat despre stopuri,imi voi lua curand altele,sau le voi face pe cele originale costum

        Comment


        • #19
          Astazi dupa-masa,am schimbat cauciucurile de vara cu cele de iarna .


          Iata si cateva poze :
          Attached Files

          Comment


          • #20
            Am si eu o intrebare ,ce supensii sport imi recomandati? H&R sau Eibach?

            Comment


            • #21
              Frumos loganelul, imi place, dar cum ti-au spus si colegii mai sus scapa macar de led-urile alea

              Doamne ajuta sa nu vina iarna de pe acum :-s
              sigpic

              Comment


              • #22
                Mersi .Voi scapa si de leduri,toti va legati de ele )

                Comment


                • #23
                  Nu inteleg de ce ii spuneti chestii de genu " frumoasa masina, frumusel loganelu, etc". Practic, il amagiti pe om, cand stiti ca nu e asa.

                  Nu o lua in nume de rau, dar masina ar arata mai bine stock decat cu ce are acum pe ea.
                  1.Chestiile alea cromate de pe bara nu au niciun rol, nici macar de design.
                  2.tips-ul de la toba la fel, nu face nimic, si mai e si cu diferite forme
                  3.pleoape. pentru ce? cu ce te ajuta, ca estetic iti garantez ca nu au ce cauta acolo.
                  4.stopurile. cele mai hidoase pe care le-am vazut pana acum. Nu au ce cauta pe masina.Masina are o nuanta inchisa, daca vrei ceva mai diferit fata de stock pui ceva mai intunecat, fumuriu, daca nu lasa-le asa.

                  Cu banii care i-ai dat pe pleoape, stopuri, tips si cromul de pe bara, luai altceva, luai un set de arcuri de ex, faceai masina mai stabila, mai sigura, sau orice altceva.

                  Da o geana pe la My Ride, sa vezi ce masini sunt, chiar si albastre ca a ta, si ai sa vezi ca nu vorbesc prostii. Daca o sa spui : ce, ca asa imi place mie...inseamna ca am scris degeaba pana aici. Sper sa nu te superi, vreau sa te ajut intru-un fel.

                  Apropo, barele de portbagaj nu fac decat sa tina masina la viteze mari, sa faca zgomot. Iti spun eu, ca le poti monta in 15 min maxim, daca nu ai de carat cu masina non stop, deci merita sa le dai jos si le pui doar cand ai nevoie.
                  Cumpar volan de Duster

                  Comment


                  • #24
                    Sincer ,mai bine pastrai stopurile originale.
                    Cat despre tips, pleoape sunt lucruri marunte valoric care se pot schimba repede.Mult succes in-continuare.
                    Tinc fest !!

                    Comment


                    • #25
                      Salut!

                      Nu mai dau sfaturi ca au scris colegii de mai sus tot si nu are rost sa mai repet aceleasi cuvinte.

                      In legatura cu arcurile iti recomand H & R ! Daca iei Eibach o sa fii multumit o vreme dar apoi o sa ti se para tot camila, intreadevar este stabila nimic de zis dar cu h&r e si mai si.
                      Ia h&r ca nu vei regreta. Cand imi spuneau baietii " ti ai luat Eibach sa vezi ce o sa ti doresti tu h&r" dar eu nu nu ca astea sunt mama mama ....e si uite cum imi dau eu acum cu tesla peste degete ca nu am comandat h&r de prima data.

                      Daca vrei, asteapta pana in primavara si iti vand arcurile mele Eibach daca vrei neaparat Eibach si nu noi.

                      Numai bine iti doresc!
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • #26
                        ia h&R fara discutii. O sa fie mai rigida masina dar sa vezi ce zambet ai pe curbe si cand o vezi parcata asa joasa.
                        O masina joasa are mai mult efect vizual placut decat stopuri capace eleroane pleoape si alte brzi brizzuri

                        Comment


                        • #27
                          @soboBN: Nu-i nici-o suparare stai calm ,alea nu sunt cromuri,sunt 2 leduri,dar vor zbura de acolo,cat despre tips,la fel,de stopuri am zis mai sus ca le voi face pe cele originale costum,doar sa prind putin timp liber,pleoapele,tata le-a pus nu eu,le voi da si pe acelea jos

                          @Kalimera22: Multumesc

                          @Christnacht: Multam de sfat

                          @brady: Mersi de sfat,si da stiu ca are un efect vizual bun


                          Deci una peste alta,in primavara am in plan urmatoarele,stopurile schimbate clar,arcurile,jante,lupe in faruri,farul innegrit,finante sa fie

                          Comment


                          • #28
                            Imi place cum ai incheiat..lupe, jante, arcuri. Hai ca te redresezi usor
                            Spor la munca!
                            Cumpar volan de Duster

                            Comment


                            • #29
                              Mersi mersi

                              Comment


                              • #30
                                Frumoasa masinuta, singurul lucru care nu-mi place sunt ledurile. Stopurile mie sincer imi plac.
                                Te asteptam si pe la intalniri sa-ti faci o idee despre ce ai mai putea sa pui pe masinuta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google