TR 21 PGM-Logan 1.4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • TR 21 PGM-Logan 1.4

    Desi sunt inscris si activ de ceva timp pe acest forum...nu mi-am prezentat pana acum viitoarea masina
    Deocamdata cu masina merge numai tatal meu. Eu nu am implinit inca 18 ani...si in ~1 an sper sa obtin si eu permisul de conducere
    Masina:
    -Logan 1.4 eMPeI din 2007...motor stock deocamdata
    -ca nivel de echipare este Laureate
    Pana acum masina ma multumeste...inafara de clasicele probleme ale Loganului pe care majoritatea le stiu
    Modificari prea mari nu are deocamdata: cateva leduri pe ici pe colo, un difuzor de aer, pleoape faruri, am incercat sa fac ceva mai special acelor capace, cateva stickere, huse schimbate, o cotiera...si probabil mai sunt alte "nimicuri" pe care le-am omis
    O sa incarc poze cu evolutia masinii pe parcursul timpului. Astept critici
    Attached Files
    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

  • #2
    Frumoasa masina,simpla si de bun gust.Spor la modificari si bafta la permis!

    Comment


    • #3
      Arata bine masina, este intretinuta.
      Bafta la modificari si la luatul premisului

      Comment


      • #4
        Frumoasa masinaSeamana cu a mea

        Comment


        • #5
          Si tu tot Logan ai?
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • #6
            Va multumesc pentru aprecieri
            Niki...fii si tu mai explicit. Si...treci la critici...stiu ca nu te poti abtine
            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

            Comment


            • #7
              *husele, inclusiv cea de pe volan, arunca'le sau mai bine da'le foc!
              *stickeru' de pe luneta, mai bine zboara, ca nu reprezinta nimic;
              *tips'ul - aici doar o sugestie: vopseste'l negru, cred ca o sa arate mai bine combinat cu difuzorul (asta imi place);
              *ledurile de la plafoniera - preferabil albe, ca sa si vezi ceva in masina;
              *presurile nu imi plac, sunt un model urat;
              *aparatorile de noroi, sunt inestetice iar pe timpul iernii strang multa zapada si gheata.


              Masina per total e ok, intretinuta, curata mai tot timpul etc...

              Cam asta am avut de zis acum, daca imi mai aduc aminte ceva, revin!
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • #8
                Deci sa incepem
                Husele nu le arunc...cea de pe volan o sa o schimb cat de curand
                Care dintre stickerele de pe luneta nu-ti place?)
                Ledurile cele albastre nu le schimb...o sa pun un led alb in locasul din dreapta...pentru lumina mai buna la nevoie
                Astept sa revii...ai uitat multe, iti spun eu
                Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                Comment


                • #9
                  [QUOTE=Niki B;1043089*aparatorile de noroi, sunt inestetice iar pe timpul iernii strang multa zapada si gheata.
                  [/QUOTE]

                  in legatura cu aparatorile, or fi ele inestetice ( masina e de show ?? ) dar macar nu-ti sare nenorocita aia de vopsea de pe aripa si prag.

                  @retro, husele chiar ca-s cam nasoale in rest masina arata bine, imi place...poate o folie in viitor ca ar arata bine, bafta !
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • #10
                    Husele stiu ca nu's foarte interesante...dar pentru un timp vor ramane pe masina pentru ca le am de 2 ani si nu au nici macar o ruptura superficiala. Iar in ceea ce priveste folia...probabil va primi abia dupa ce o sa am si eu permis
                    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                    Comment


                    • #11
                      imi place ca nu ai luat-o pe aratura..cum am luat-o eu la inceput.. gen manere cromate , etc...

                      trage-i o folie ...

                      off: acum 3-4 zile CLK-u meu , a fost prin Zimnicea , nu l-ai vazut ?
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • #12
                        O sa ii pun si folie...dar mai dureaza pana atunci.
                        CLK-ul nu l-am vazut...trebuia sa anunti
                        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Tudor View Post
                          in legatura cu aparatorile, or fi ele inestetice ( masina e de show ?? ) dar macar nu-ti sare nenorocita aia de vopsea de pe aripa si prag.
                          Sa explic mai "babeste"? Hai c'o fac...

                          Daca gheata/zapada amestecata cu sarea de pe drumuri, persista mai mult timp in zona respectiva, sunt sanse mari sa apara rugina.

                          Si nu conteaza daca'i masina de show sau nu, aparatorile alea tot inestetice sunt.
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • #14
                            Mie imi plac aparatorile de noroi. Poate ar merge fara pe o masina lasata bine de tot...dar pe una stock...mai ales la cat e loganul de inalt...arata ciudat fara ele. Arata de parca ar fi neterminata
                            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                            Comment


                            • #15
                              husa volan treb data jos...dar cele de pe scaune...difuzorul este original?
                              sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google