Tr-55-dni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tr-55-dni


    Logan 1.5 DCI ABS PLUS an 2008

    dotari: abs,geamuri electrice fata,proiectoare.
    inbunatatiri: CD-MP3 player cu intrare USB+boxe spate ovale Sony.amplificator+tub bass Jbl, alarma cu modul ridicare geamuri, jante, prelungiri bari+praguri, geamuri ionizate, cotiera, deflectoare vant, deschidere portbagaj din telecomanda(neterminat)
    cateva poze mai vechi:
    Attached Files
    Last edited by crististreulea; 4 February 2011, 00:44.

  • #2
    Masina arata bine. Asa ca sfaturi jos prelungirile alea oribile sau daca nu macar fale in culoarea caroseriei, jos stickerul de pe porbagaj si elementu cromat de pe spoilerul din fata, fa ceva cu pleoapele alea vopsestele gasesti spray albastru marin la 15 lei si o sa arate mult mai bine!

    Aaaa si jos cu coada de rechin. Pastreazo cat mai curata si originala nu o incarca cu tot felul de prelungiri codite de rechin si stickere!

    Asta e parerea mea si in mod sigur si ceilalti colegi tot asta iti vor spune! Dar cel mai important e sa iti placa tie gusturile nu se discuta.

    Te asteptam cu mai multe poze si cu viitoare modificari la masina!

    Si dunga aceea cromate de la paravanturi nasoala rau de tot jos cu ea!

    Comment


    • #3
      )) jos semnu NIKE , prelungirile , coada de rechin cromata , stickeru logan de pe portbagaj . Masina cu cat e mai "goala" cu atat arata mai bine

      Comment


      • #4
        Opa...inca un Teleormanean de al nostru.Arata bine masina...te asteptam la Turnu Magurele la intalnirile saptamanale..in fiecare sambata incepand cu ora 15 la stadionul municipal.Bafta la tot ce ti ai propus sa faci la masina.Jos semnul ala de la Nike..jos coada de rechin si stickerul de pe portbgaj cu Logan...stie lumea ce este...in rest..toate bune
        Last edited by dany_uhp; 2 February 2011, 10:55. Reason: uitat ceva..
        CARPE DIEM!

        Comment


        • #5
          Esti sigur ca arata bine masina?
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • #6
            Viziteaza my ride-urile cu celelalte masini..si iti vei da seama cum sa iti aranjezi masinuta.
            Numai bine.
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • #7
              salut si bine ai venit pe forum ! As fi vrut sa-ti spun ceva de bine despre masina, dar sincer nu am ce..
              Mi-ar lua mai mult sa scriu ce trebuie dat jos si ce trebuie lasat insa consider ca e mai simplu sa dai jos de pe masina TOT ceea ce ai pus pe ea dupa ce ai cumparat-o. Cred ca ai facut cele mai proaste alegeri cand ai fost la "shopping". Sa nu uiti sa dai jo si husa de pe volan iar "altarul " de pe parbriz poate fi mutat in torpedou.
              Numai bine!
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • #8
                ehh hai sa nu fim chiar asa critici eu zic ca dac ar fi vopsite prelungirile ar arata cat de cat, despre restu jokeru cam are dreptate sa fiu sincer multi km fara probleme
                Last edited by emilian_LLX; 2 February 2011, 16:16.
                ala cu ned 4 sped ... sigpic

                Comment


                • #10
                  sincer arata urat cu prelungirile alea, macar de erau vopsite in culoarea caroseriei, si codita aia de rechin chiar nu are ce cauta pe masina, in rest...bafta.
                  sigpic

                  Comment


                  • #11
                    Masina arata foarte bine
                    Singurele lucruri care mi se par oarecum inestetice sunt desigur stickerul acela cu logan si aripioara ceea de rechin. In rest...sa o stapanesti sanatos si multi kilometrii fara probleme
                    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                    Comment


                    • #12
                      Ce jante ai pe ea? ce marca si model si cat te-au costat? Imi place cum arata cu ele...

                      Numai bine!
                      Work is for people who don't have time to play golf

                      sigpic

                      Comment


                      • #13
                        ceva asemanator am vazut de la megadrive, la genti ma refer
                        sigpic

                        Comment


                        • #14
                          Imi plac jentile si sa zicem..pleoapele.
                          Tinc fest !!

                          Comment


                          • #15
                            Cred ca exact cele de la MegaDrive sunt
                            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google