Tr-55-dni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Jantele - urate ( megadrive )
    prelungiri - de calitate slaba,nevopsite..per total urate
    coada de rechin - multi spun ca nu are ce cauta pe logan
    autocolant pe portbagaj - urat
    autocolant "tuning" de pe partbriz - ce are "tunat" ?

    Sper sa nu te superi pe mine ca iti critic investitia in ea,dar nu imi place.
    Click! - http://www.youtube.com/watch?v=P9IGaLsK4s4

    Comment


    • #17
      Deci si in pozele astea recente nu e ce trebuie, e prea incarcata,oarecum tiganita scuza-mi expresia, jantele sunt ok, ar fi mers folie in loc de ionizare, arunca o privire la celelelte masini si o sa iti dai seama cam ce si cum.


      Deci sincer e cam uratica momentan!

      Comment


      • #18
        Inteleg ca omul are masina incarcata cu accesorii care nu au ce cauta,luatil mai usor, e la inceput le va face cu timpu.Numai bine chiar daca colegii de pe forum au fost putin mai duri dar totusi sa iei in considerare ideile lor.

        Comment


        • #19
          Nu toti au inceput....poate majoritatea de aici au inceput intr-un stil mai neplacut cu "tuning-ul". Trebuie sa intelegem ca se poate indrepta. Mult succes in continuare!
          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

          Comment


          • #20
            de exemplu eu, daca vreti sa vedeti doar da.ti click pe semnatura mea, sa vedeti acolo ce tiganeala aveam eu la inceput , asa ca sa stea linistit ionutz_dni ca nu e singurul
            sigpic

            Comment


            • #21
              ice-man: si fara prelungiri arata ca o barca.....de vopsit urmeaza
              retro: o sa dau stickerul jos
              WeeD-ule:eu zic sa te uiti intai la ale tale...tu ce ai frumos pe ele?...si la urma sa comentezi de altele..."prelungiri - de calitate slaba" la ce te referi?
              jantele da sunt Megadrive
              narcisuc20: am avut pe cealalta masina folie si am dato jos in drum sa nu imi ia talonu de asta leam ionizat in plus vara cu folia e fff cald tinand cont ca nu am AC
              In rest va multumesc pentru critici si aprecieri...Numai bine!

              Comment


              • #22
                Hai ca ai inceput sa vorbesti, e bine...

                Hihi, stii cum zic eu acestor masini? Rafturi ambulante de bazar

                Cred ca te-ai dus in bazar, te-ai oprit la cel mai naspa stand si ti-ai luat de acolo fara numar, pana s-au terminat banii

                Aparatori de noroi - out, n-au ce cauta acolo, nu esti remorca de tractor sa porti asa ceva

                Jante - out, imitatie proasta de BMW M5, fiti si voi mai originali

                Prelungiri - out, in cazul asta masina ar arata mult mai bine simpla, culoarea o avantajeaza. Daca vrei sa nu mai fie BARCA, pune niste H&R si amortizoare de care trebuie, sa vezi ca nu mai e barca... N-o sa mai poti merge la cules de vie cu masina, ce-i drept. La naiba, nu vei mai putea asculta pe Guta cand culegi Ananasul.

                Paravanturile - out, nu fac decat sa-ti zgarie geamurile, curent in masina tot se face

                Codita de rechin, semnul Nike, stickerul LOGAN de pe portbagaj, boabele alea de fasole cromate de pe usi - out, cu alea chiar ca masina arata a raft ambulant de chiosc cu "orice produs la 0.99lei"

                Folia pe geam - normal ca iti ia talonul daca iti pui folie neagra ca smoala, ieftina si proasta, luata din acelasi bazar. Daca pui ce folie trebuie, nu se face cald in masina si iti ramane si talonul in buzunar. Dar costa... Unii pe aici au cheluit cateva milioane bune doar pentru folie de o anumita culoare, cu autorizatie valabila...





                Ca si colegii de mai sus, iti recomandam sa te mai uiti si la ceilalti inainte de a posta cu oarece mandrie acest "minunat" exemplu de "asa sa nu faceti"


                Imi place totusi ca ai grija de utilaj si n-o lasi pe mama sa se urce inauntru cu papuceii roz



                Eu zic ca poti mai mult de atat, trebuie doar sa fii serios.

                Desigur, n-o sa mai fii idol in sat, dar pasiunea cere sacrificii.




                Acest post este un pamflet si trebuie tratat ca atare. NOT !



                Uite si o remarca serioasa : fii atent cum scrii, incearca sa folosesti gramatica limbii tale materne. E urat sa nu stii sa scrii corect la varsta ta.

                Succes
                Last edited by dsign; 3 February 2011, 03:34.
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • #23
                  Salutare si bine-ai venit! Luindu-ma dupa ultimele poze postate de tine, te-as sfatui sa dai jos pragurile, coada de rechin, sticker-ul de pe portbagaj impreuna cu sticker-ul Puma, protectiile din targ puse pe usi (ai deja bandouri de protectie), sa scoti toti papitoii de la parbriz, cruci, ce-or iar de paravanturi iti spun ca iti zgarie geamurile, asta daca nu le-au zgariat deja, eu sunt patit pe fata.


                  Viziteaza celelalte topic-uri si-ti vei forma o parere despre ce este frumos si ce nu, nu tot ce este ieftin si cat mai in plus iti aduce un plus de frumusete masinii! Spor la treaba si asculta de sfaturi caci sunt de bine, daca multi iti spun ca nu e bine inseamna ca chiar este o problema, parerea mea...
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • #24
                    pana la urma tie ca si proprietar trebuie sa iti placa acuma nul putem acuza pe om ca nu sia luat kituri de caroserie cu 500 de eur ca poate nare omu bani de asa ceva dar nici sa dai bani pe nis plastice aiurea nu e ok eu zic ca dac o lasai mai simpla arata mult mai bine si cu banii care ai dat pe ele aduceai nis imbunatatiri de confort de exemplu
                    ala cu ned 4 sped ... sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Nu imi place cand va supara adevarul
                      Click! - http://www.youtube.com/watch?v=P9IGaLsK4s4

                      Comment


                      • #26
                        daca esti pe drumul cel bun in ale modificarilor,tot respectul
                        Last edited by crististreulea; 4 February 2011, 00:46. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic
                        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                        Comment


                        • #27
                          Urmarind tot ce este pe acest forum te poti inspira.Toate criticile si laudele vin de la sine.Sa nu iei nimic in nume de rau,colegii de aici doar isi spun parerile si asta conteaza.Totul va iesi bine daca si ti cont de unele in care sugestiile sunt chiar bune.Succes!
                          CARPE DIEM!

                          Comment


                          • #28
                            Nu mi-am schimbat parerea nici dupa ultimele poze : jos cu tot ce ai pus pana acum pe ea si ai sa vezi reactii pozitive din partea tuturor.
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by ionutz_dni View Post
                              narcisuc20: am avut pe cealalta masina folie si am dato jos in drum sa nu imi ia talonu de asta leam ionizat in plus vara cu folia e fff cald tinand cont ca nu am AC
                              Bun nu sunt expert dar din cate am auzit de la ceilalti colegi, o folie de calitate reduce temperatura in interiorul autovehiculului, nu cu multe grade dar plasticele nu se mai incing ca si cand nu ai avea folia, deoarece contine un flitru UV! Daca folia ar fi fost autorizata nu te-ar fi intrebat nimeni de sanatate in legatura cu ea, dar cu folie de bazar de 20 RON e imposibil sa ai pretentii de la ea atat calitativ cat si din punc de vedere al calitatii!

                              Citeste bine si baga bine la cap ce ti-a spus dsign! Sincer e un exemplu de urmat!

                              Comment


                              • #30
                                meama de unde sa incep...n as vrea sa repet ce au zis si ceilalti dar n am ce face...jos rechinu,aparatorile,paravanturile,prelungirile,las a pleoapele dar vopseste le in culoarea masinii,geamurile alea tip oglinda nu mi plac deloc...dar daca tie iti plac e okin legatura cu jantele sunt okincearca sa mergi pe tuning putin mai finutesti la inceput usor,usor iti vei da seama ca multi altii de pe aici care au inceput ca tine si in momentul de fata au masini frumoasenumai bine!
                                AdY_JmL_2015

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google