Tr-55-dni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    fa-o stock;)
    Bafta!

    Comment


    • #32
      Masina e nasoala rau... investitia a fost mai nasoala, de aceea a iesit ceea ce a iesit. Cati bani ai bagat sa faci un cotet, puteai sa cumperi niste arcuri chiar si la mana a doua si niste jante decente.
      Last edited by crististreulea; 4 February 2011, 00:47.

      Comment


      • #33
        ii dau dreptate la @sorin17 fa-o stock si incepe de la 0!
        Last edited by crististreulea; 4 February 2011, 00:47.

        Comment


        • #34
          iaaaa gata...nu fiti rai cu baiatu`ca si io in 2006 aveam stiker cu logan acum e de curse
          Attached Files
          Last edited by ynp_46; 3 February 2011, 23:59.

          Comment


          • #35
            Incercam sa nu fim rai cu el.Ii dam doar niste sfaturi despre ce ar trebuii sa faca.Este o idee buna sa revina la stock si sa isi formeze gusturile urmariind ceea ce si au facut baietii pe aici.
            CARPE DIEM!

            Comment


            • #36
              dupa ce o sa studieze un pic forumul,o sa isi schimbe parerea sper.
              sigpic

              Comment


              • #37


                Nu a iesit cine stie ce...dar ti am facut un VT.Cum ar arata daca ai vopsi barile integral si acele elemente de fibra.
                Attached Files
                CARPE DIEM!

                Comment


                • #38
                  Tot rau va arata...
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    oricat le-ar vopsi prelungirile alea nu sunt de acolo, nu se potrivesc.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      mai fratilor ... mai lasati omul in paca ... isi face masina cum vrea el
                      sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                      Comment


                      • #41
                        Frate, eu nu inteleg asta: "lasa ma omu sa-si faca masina cum vrea el"...

                        Pai deaia-i forum, sa primeasca sfaturi. Iti pot da exemple de masini de pe forum care arata mai rau decat cum erau cand au iesit pe poarta fabricii, tocmai din cauza asta, ca unii inteleg gresit "tiuningul".

                        Sa stii ca daca orice modificare la masina inseamna tuning, nu inseamna ca e una buna, sau de bun gust.

                        Asa, la ce a mai intrat pe forum? N-are nevoie de tutoriale pt prinderea prelungirilor, sau lipirea sticker-ului Nike.Alea se pot face si acasa in parcare, fara forum.
                        Cumpar volan de Duster

                        Comment


                        • #42
                          Si oricum pe noi ne dezgusta "modificarile" alea... Bine spus Sobo
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            L-ati speriat pe saracul copil!..Cu siguranta va urmarii acest forum si va schimba in bine ceea ce are de gand sa faca la masina.
                            CARPE DIEM!

                            Comment


                            • #44
                              subscriu si eu la ce au zis colegii prelungirile alea sunt naspa nu dau bine

                              Comment


                              • #45
                                Salut.Nu`mi place cum arata masina dar sincer sa fiu conteaza si `tonul` pe care`i spui unui om ceva.Cand si`a facut topic aici la my ride stia el ca o sa primeasca si critici dar parca unii de aici exagerati.Parca a primit criticile acum 3 ani si continua tot cu ale lui ,asa va luati de el.Si eu daca as primi niste critici cred ca m`ar supara mai tare tonul pe care primesc o critica decat faptul in sine ca nu`i place ceva la masina.Cand te apuci de tunarit sa zic asa normal ca e greu sa iti iasa toate ca la carte din prima.Multi km fara probleme si poate renunti la prelungiri,sincer nu`mi place cum arata.Mult noroc.
                                Satisfac blonde pe gume Turbo.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google