Trafic Pe Strazile Constantei...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pai banuiesc ca ia luato pe varianta

    sigpic

    Comment


    • #17
      Da, pe centura.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #18
        Trebuia so iei prin centru ca era mult mai lejer

        sigpic

        Comment


        • #19
          ....Si daca o luai prin centru, trebuia s-o iei pe varianta
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • #20
            Am luat-o si prin centru, dar ce slalom am facut... Toata lumea merge cu 30, maxim 40 km/h si imprastiati pe toate benzile.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #21
              ...Si ca sa nu mai spunem de semafoare care-s total necorelate si care mai tin si mult. In schimb e mai multa disciplina in trafic decat in Bucuresti.

              Parerea mea.
              Doua lucruri sunt infinite universul si prostia...

              Comment


              • #22
                Ce fericire de voi , va plangeti de trafic eu nici masina nu mai am of ce mi-as dori sa fiu acum in masina mea chiar si blocat in trafic

                sigpic

                Comment


                • #23
                  Haideti mai ca erati voi grabiti si deaia vi sa parut ca stati mult la semafoare , iar cu imprasitierea pe benzi, nu-i normal ca omul sa mearga pe toate ? Daca sunt multe, trebuie sa le testezi !!
                  Nu stiu ce a fost inainte de 19 Aug. Dar acum nu mai este, parerea mea dom'le . Desi prevad un mare ambuteiaj in Mamaia cand o sa se intreaca aia pe lac cu barcutele.
                  Numai bine tuturor !
                  , sunt cu ochii pe voi !
                  :thumbsup:

                  Comment


                  • #24
                    La semafoare chiar se sta mult (60-80 secunde tine rosu). In Bucuresti doar un semafor tine atat.
                    In Mamaia, cand o sa fie Class one Romanian GP, o sa fie blocata cate o banda pe sens, plus parcarile de pe margini, deci cam greu cu deplasarea atunci. Sa nu mai zic de cozile la bariere.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #25
                      Din pacate traficul constantean, asa cum e el, luat in deradere de unii asi ai volanului, este blocat de "soferi" din alte zone ale tarii. Mai punem si cateva tiruri si a iesit solutia completa.
                      Andrei, viteza maxima e de 50 km/h, deci nu vad de ce ar trebui depasita.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Hai ca nu mai este asa de rau.
                        Pe la 16.00 este trafic naspa dar dupa sau inainte este OK.
                        Inca ceva: Bucurestenii sunt mai politicosi in trafic ca noi. Daca dai semnal stanga sau dreapta in Bucuresti te lasa sa faci manevra la noi urca peste tine si mai si clacsoneaza ca tampitii.
                        O spun din experienta proprie.
                        LOGAN ABS+ 1,5 dCI/70 CP (12.2007)
                        CITROEN C1 1,0/68 CP (03.2010)

                        Comment


                        • #27
                          Ai dreptate florine, si mie mi sa intamplat sa vreau sa trec pe langa cineva si tot asa a accelerat numai sa nu ma lase, si era sa ma bage intr-o statie de autobuz. De atunci nu prea mai incer deoarece nu stiu ce nebun este la volanul masinii de langa mine.
                          In legatura cu traficul, este Ok pana la ora 17, si apoi este infern pana pe la 19.30 cam asa am prins eu mereu cand am avut drumuri prin oras la orele astea. Este doar parerea mea.

                          Comment


                          • #28
                            Fratilor , traficul, este asa cum este , dar am observat ca mai nasol stam la capitolul parcari. Adica stateam destul de prost , dar acum este din ce in ce mai rau . Nu stiu unde vom ajunge in sensul asta !
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • #29
                              Acum cu sensul unic de pe Tomis avem loc sa parcam masina pe bulevard.... chair azi am fost si se circula foarte bine si sunt locuri multe de parcare....o bulina alba pentru aceasta idee. Asteptam astfel de degajari ale traficului si in alte parti ale orasului Voi ce credeti de acel sens unic?
                              Intalniri Logan Club Constanta:
                              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                              Ptr detalii : 0723.955.045

                              Comment


                              • #30
                                sens unic pe tomis? sau pe mircea?

                                iti recomand ... sau nu ... intre 2 si 6 sa fi pe mircea ... sa stai la capitol la semafor sa vezi pe 3 benzi cum stai 3 4 semafoare ... am injurat ideea si toti politistii care cu inca 5 secunde de verde opreau ssensul ... sau faze gen ... io am intermitent dreapta ... si nu am voie sa trec(fara ca politiotu sa-mi fi facut semn in prealabil sa stau) ... ma sa mor io
                                sigpicMy ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google