Traficul brasovean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    era semn de cedeaza trecerea azi pus pe ultimul stalp pe calea bucuresti...

    daca ramane asa e groaza... calea bucuresti-toamnei e mult mai aglomerata decat 15nov-zizinului...

    dar poate cineva gandeste
    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

    Comment


    • #32
      Acum am fost si eu pe-acolo...sincer n-am apucat sa vad semnele ca trebuia sa fiu atent...
      O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

      Comment


      • #33
        cred ca cedeaza trecerea e pus in toate partile,plus ca mai sta si Garcea acolo

        sigpic

        Comment


        • #34
          Asa cred ca e...de fapt la vlahuta asa e ..toata lumea are cedeaza trecere..
          O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

          Comment


          • #35
            astazi se lucra si pe aurel vlaicu , se circula pe o banda cum mergi de la gara catre bartolomeu. asa frumos a fost azi pe acolo. dupa terminarea giratorului de la toamnei o sa se apuce de inca doua. La ceasul rau si la casablanca.

            Comment


            • #36
              >>>

              imi e groaza de ceea ce vor face astia la Calea bucuresti si toamnei. ... Drum casa-munca 30 min (acuma 45 min datorita giratoriului minune) ... o sa ajungem un oras al cerculetelor
              Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

              Comment


              • #37
                locuri pentru drifteri
                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                Comment


                • #38
                  nu fiti rai..se lucreaza ptr ca vin alegerile, dar sa fim sinceri..fara giratorii orasul nostru era blocat pana acum...
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • #39
                    problema nu e sensul giratoriu in sine,"problemele" (ca sa nu ii numesc altfel)sunt cei care nu stiu sa circule in sensul giratoriu

                    Comment


                    • #40
                      de aia am eu goarna cu compresor... si nu regret deloc.
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • #41
                        pe zorilor se lucreaza incontinuare,canalele sunt ridicate...urmeaza strat nou asfaltic.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • #42
                          se circula ca ...., dimineata a trebuit sa trec dealu sa ocolesc sensu giratoriu de pe calea bucuresti deoarece era coloana pana la semafor la ciucas!
                          sigpic

                          Broker de asigurari DESTINE

                          Comment


                          • #43
                            mumus,vezi sa nu cada pliciul in vreun canal pe Zorilor

                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              gânditi pozitiv.....nu o sa mai consumi combustibililul ocolind atat ca sa revi pe calea bucuresti...o sa cosumi mai putin in 15 minute de stat la cedeaza trecerea..
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                ce-i unic...nici tu nu stii sa circuli prin giratorii? parca aveai remapare...nici asa nu merge tractoru?

                                ontopic: sa asfaltat juma de zorilor..din calea bucuresti pana la mine la munca.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google