Traficul brasovean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Niki B View Post
    Mumus, era bine sa te fi dus la Politie. Daca in 24 de ore nu se prezenta si el, i se suspenda permisul.

    Dar, ca sa ai castig de cauza, nu fii acuzat de plangere nefondata, ar trebui sa ai ceva semne pe masina, care sa coincida cu ale masinii lui.
    de asta nu m-am dus...nu am nici macar o zgarietura, si eram singur in masina...

    oricum, ma ... pe ei de dobitoci... nu ai mai bag in seama, injur sec in masina, dar nu mai ripostez, nu merita. nu degeaba se spune sa nu te pui cu prostul ca te bate prin experienta.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • #92
      Poza asta este facuta in Brasov?
      Attached Files
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • #93
        da este pe Bd-ul 15 Noiembrie
        sigpic

        Broker de asigurari DESTINE

        Comment


        • #94
          ori avea probleme ori a ramas fara motorina... sau poate asa pot justifica (ascunde) ei furtul de motorina .
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #95
            sau a parcat aiurea )
            sigpic

            Broker de asigurari DESTINE

            Comment


            • #96
              sincer am vazut ca nu mai ridica. si din cate am inteles de la un taximetrist, ridica doar daca suni tu ca ti-a blocat cineva accesul in curte/casa scarii etc... si cica se va da lege sa se ridice doar cele care blocheaza accesul in insitutiile publice (asa minteau aia pe la tv). oricum firma la radacini e firma de tractari auto, si poate suna oricine are nevoie. din cate am inteles o tractare costa 100 lei. in basov.
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #97
                Vesti bune!!!! S-a redeschis traseul str. Independentei catre bartolomeu. Dupa lupte seculare au terminat podul peste linia ferata, e destul de fain mai putin la imbinari. am trecut de cateva ori azi si e foarte relaxat traficul momentan, inca isi mai permit locatarii sa lase masinile in drum ) mai vedem pana cand, ATENTIE totusi, n-au asfaltat toata zona dupa pod catre bartolomeu tot groapa, sant, pauza, groapa, sant, pauza...

                Comment


                • #98
                  vesti si mai bune au dat drumu si la drumul prin fosta fabrica Tractoru de la RAT pana la poraspatu sens giratoriu de pe 13 Decembrie, ajungi mult mai repede din triaj in bartolomeu
                  sigpic

                  Broker de asigurari DESTINE

                  Comment


                  • #99
                    Foarte fain drumu, am trecut si eu, dar cam multe giratorii pe atata drum drept ). au trantit mai nou o placinta si la forex pe 13 decembrie si e in lucru acum pe independentei inainte de pod o placinta mare si rotunda.

                    Comment


                    • din ciclul "traficul brasovean" prezint tuning gen "Formula 1" cu roti dezvelite
                      Attached Files
                      Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                      Comment


                      • nasol eveniment boly...cum sa intamplat?:|

                        Comment


                        • ohhhh nasol...
                          sigpic

                          Comment


                          • moama ce urat ai trosnit-o saraca...cum ai reusit..imi paare rau..
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • un mos cu un fiat punto a iesit de pe morii si n-a acordat prioritate.
                              am incercat sa-l evit da n-am reusit.
                              a iesit de pe straduta,in tromba, descriind o curba ca si cum vroia sa sa incadreze pe banda 1.am tras de volan sa evit imactul ca altfel intra frontal in mine.
                              din impact am mers tiris(fara frine) din intersectie pina in statia de autobuz
                              Attached Files
                              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                              Comment


                              • mosu a scapat mai ieftin

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google