Traficul Din Tulcea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    asa este geoga dar sa stii ca nu chiar totii sunt asa .... se mai gasesc si taxi cu mai mult simt, cel putin asa am vazut eu

    Comment


    • #17
      sunt da sunt putini la numar daca ma pun ii inumar pe degetele de la o mana

      Comment


      • #18
        Mie nu imi plac taximetristii ca au masini galbene
        sigpic

        Comment


        • #19
          uitativa si voi a vb domn' vivi cicai place masinile taxi...... pai atunci cu urmatoarea ocazie tio vopsim frate galbena ca soarele.......auzi la el

          Comment


          • #20
            ce vrrei ma alex daca ii place galbenul asta e,e alegerea lui in prrivinta culorilor

            Comment


            • #21
              Dar eu am spus invers mai baieti ... Nu imi plac ca sunt galbene

              M-ati inteles gresit ...eu am spus ca nu imi lac ca sunt galbene,cititi cu atentie va rog
              Last edited by yakuzel; 16 May 2009, 16:39. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • #22
                Traficul de ieri 16 mai a fost foarte aglomerat in Tulcea, oare de ce era asa :-?? plin de masini nu aveai loc de ei :P
                Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

                Comment


                • #23
                  din cauza k era sambata si erau si liniiutele deasta

                  Comment


                  • #24
                    scuze domn vivi am inteles gresit ...... sa fi vazut duminica dimineata cum era drumu inspre constanta numai masini...

                    Comment


                    • #25
                      fratilor daca vreti trafic mergeti in oras cand scapa santierul sa vedeti acolo

                      Comment


                      • #26
                        eeeeei santier ce draq cate masini sunt sa fim seriosi dute si u in buc sau pe la iasi si vezi acolo masini

                        Comment


                        • #27
                          Lasa ca si tulcea la ora de varf e destul de aglomerata incat sa se gaseasca un destept sa incalce o regula de circulatie si sa cauzeze cate ceva in trafic Stiti la cine ma refer? nu? Bizonii nerabdatori sa ajunge acasa si ei mei acasa la famelia lui mancateash'
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            sau bizonii care sunt din specia aia carora li se cuvine toata strada si nu mai e nimeni ca ei
                            Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                            Comment


                            • #29
                              Mare dreptate ai simon Sunt feluri si feluri de oameni si nimeni nu ii poate aduce pe calea cea buna ...Doamne parca threadu asta e facut pentru studii sociale
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                dacca voi credeti asa asa sa fie parca noi nu suntem uneori bizoni

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google