Traficul Din Tulcea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by geoga View Post
    dacca voi credeti asa asa sa fie parca noi nu suntem uneori bizoni
    Niciodata nu am spus ca sunt perfect Mai ales eu Dar aici e vb de aia mai nesimtiti decat nesimtitii. Soferii de papuc,taximetristi si alte specii ...
    sigpic

    Comment


    • #32
      acum o intrebare, referitor la ceea ce a spus vivi..exista cineva perfect?? eu nu cred lucrul asta. cat despre cei mai nesimtiti decat nesimtitii ; ei bine dinastia sunt destui...chiar prea multi din pacate. dar asta e lumea in care traim, si daca noi nu putem da un exemplu bun, atunci de unde sa inceapa lucrul asta?? Toata lumea cauta sa-i fie bine...ne mai avand importanta daca binele asta, duce la raul altuia.
      Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

      Comment


      • #33
        Intai vreau sa salut pe toata lumea ca sunt cam nou.
        Despre condusul in tulcea ce sa zic cam naspa ,strazi mici ,in general cu o banda ocupata de masini parcate ,gropi peste tot ,si unde nu sunt gropi e piatra cubica .
        In rest in primele zile dupa ce am am cumparato mi-a zgariat unu aripa cu cuiul
        destul de urat ,(apropo in zona 1848 e un tampit de a zgariat toate masinile ,mare grije!!! ).
        Apoi, intr-o zi a deschis unu usa in parcare pe la peny si mi-a infundat putin usa si mia lasat si niste vopsea alba.

        Comment


        • #34
          mai asteptati putin sa vina caldura si sa vedeti atunci trafic

          Comment


          • #35
            offf doamne nici nu vreau sa ma gandesc ce o sa fie in vara asta prin tulcea..... sa vedeti cati "bizonii" mai apar in oras ca doar na frate am bmw si sunt tare. Asta este ce sa facem noi trebuie sa ne vedem de drumu nostru si sai ajutam pe ceilalti care mai fac mici prostii sau unele mai mari ptr a nu le repeta.... o zi buna si multa bafta ..... CONDUCETI PRUDENT.....

            Comment


            • #36
              bizonii ca bizonii...dar ma enerveaza pustanii cu scuterele ca habar nu au reguli de circulatie .
              p.s.: bine ai venit printre noi "aker" poate te vedem si la intalniri!
              Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

              Comment


              • #37
                lasa un nr de tel sa te anuntam cand sa vii la intalniti ''aker''

                Comment


                • #38
                  e foarte aiurea traficul la noi , la ce stradute avem sunt prea multe masini (raport la nr de locuitori sau supraf orasului), strazi proaste, piatra cubica declarata monument istoric, agarici care nu folosesc parcarile caci au "avarii" la cap, doamne si domnite si coinaci care.. aseamana semnele de circulatie cu niste reclame comerciale, tzatze pt viteza si pt fraieri, ca de , pe ala cu Q7 il doare n cot dc trece cu 100 sau 10 la ora, sau taximetristu/baiatu cu pizza care au masini de la firma si se intelege.. noi ramanem cu buza umflata si cu nervii la pamant, macar intre noi sa fie respect so omenie.. prietenii stiu de ce
                  Last edited by M1shu; 28 May 2009, 15:51.
                  M1shu

                  Comment


                  • #39
                    asta asa este

                    Comment


                    • #40
                      in primul rand bine ai venit printr-e noi "M1shu"... cat despre ce ai scris mai sus..ai mare drepate. Insa cum am mai spus si eu "cam asta e lumea in care traim, tre sa ne obisnuim si in acelasi timp sa incercam sa fim noi mai buni!"
                      Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                      Comment


                      • #41
                        o sa fiu mai bun , promit numai injur, numai claxonez, ofer prioritate la cei care se chinuie sa iasa sau sa intre undeva, etc .. promit ca maine imi iau si spray cu piper si baston telescopic , )
                        M1shu

                        Comment


                        • #42
                          salutare....., mih da de ce sa faci u toate astea sa dai banii de pomana mai bine ne vedem de drumurile noastre si sa nu mai bagam toate nimicurile in seama..... cat putem ajutam cat nu asta este ....

                          Comment


                          • #43
                            Exista trafic in TULCEA ?! Pe DUNARE poate , eu cand am fost pe acolo am "zarit" cam 10 masini
                            1.6 MPi Icy White

                            Comment


                            • #44
                              Eu unul ma bucur ca am facut scoala si am luat permisul in Tulcea. Pe stradutele alea de incape juma' de masina . Auns in Galati, e alta viata. Doar ca bizonii raman aceeasi, poate ceva mai multi. Dar cel putin sunt strazi, nu alei.

                              @inginerulol: Acum cati ani erau putine masini? Ca in ultimii 3-4 ani s-a aglomerat excesiv orasul. Mult prea multe masini pentru nivelul de trafic la care s-au facut strazile pe acolo.
                              GL-22-TOF

                              Comment


                              • #45
                                imi amintesc, cand mergeam cu tata cu masina cea veche pe unde aveam treaba, orasul era pur si simplu pustiu...(asta se intampla in urma cu vreo 10 ani)...si a tinut asa ceva vreme...in ultimi 5 ani s-a produs o "explozie" si s-a umplut de masini.
                                Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google