Traficul Timisorean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nasol surule tre sa bagi 2 zile de lucru sa scoti paguba.. baftalo
    sigpic

    Comment


    • #17
      Eu mi-am luat acu 2 sapt 10 mil amenda de la aia de la sectie "ce au drepturi noi" si aia mai era si minim nici nu o mai trecut centura sau alte chestii.Si apropo de accidente intro noapte era sa ma RADA un tir in sensu de pe parvan.
      www.Vand Schimb Logan.tk **Fara spatii**
      si
      www.PS3OnlineStore.tk

      Comment


      • #18
        Daca umbli mult in oras vezi tot felul de ciudatenii si abateri grave.
        eu nu inteleg de ce unii putem acorda proritate,ne putem holba in oglinzi etc. iar altii sfideaza orice lege.sunt chesti elementare.
        acum am vazut mai nou retim-ul ca spala strada pe langa borduri cu furtun asemanator celui de pompieri.merg in paralel cu trotuarul si daca ai masina parcata si e curata o gasesti tencuita cu apa si noroi.e o metoda prosteasca,inutila si absolut aiurea.in urma lor ramane apa de parca a fost inundatie si cand se usca e doar namol pe langa borduri.o strategie curveasca de a toca banii nostri ai contribuabililor.

        Comment


        • #19
          Pai altceva ce sa faci cu banii nu? ))))))))))
          www.Vand Schimb Logan.tk **Fara spatii**
          si
          www.PS3OnlineStore.tk

          Comment


          • #20
            Originally posted by Ghost Driver View Post
            Eu mi-am luat acu 2 sapt 10 mil amenda de la aia de la sectie "ce au drepturi noi" si aia mai era si minim
            pt ce ti-o dat 10 mil ???
            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

            Comment


            • #21
              Pai cand mi-am luat masina mi-o zis ala ca am VT si RCA 1 an...........defapt am VT 1 an si RCA am avut 6 luni si acu o sa ies si eu la lucru sper sa nu fie multi participanti la trafic
              www.Vand Schimb Logan.tk **Fara spatii**
              si
              www.PS3OnlineStore.tk

              Comment


              • #22
                Ai luat amenda 10 mil?Pentru ce?Lipsa asigurare?

                Comment


                • #23
                  Dap era expirata din Ianuarie..........
                  www.Vand Schimb Logan.tk **Fara spatii**
                  si
                  www.PS3OnlineStore.tk

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by suru View Post
                    Astazi a fost toata rutiera in actiune.aprox dupa ora 22.
                    din pacate am prins si eu un bulevard gol si era sa raman fara permis.am fost filmat cu 96km/h.imi mai trebuiau vreo 4-5 si eram fericit vreo 3 luni.
                    a fost ascuns EEA-ul dupa copaci pe spatiul verde in fata la cesena.aceasi maniera de oprire: a sarit brusc in fata si daca nu aveam abs cred ca il luam pe capota un pic.
                    cand sa urc in masina a trecut un astra cu numere de congo si a ocolit politistul pe contrasens.avea minim 120km/h.a fost super tare faza.se uita cel din EEA a paguba dupa el.
                    faza similara, mai degraba tipica, acu vreo 2 luni cu un prieten de a-l meu
                    mergea pe parvan cu 70-75 km/h... si hop din boschete unu imbracat in verde l-a tras pe dreapta.. aproape sa-l si loveasca ...
                    in jumate de ora cat a durat sa mearga pana acasa (la stadion) sa ia banii si sa se intoarca .. nu-l mai gasea pe chitantier cate amenzi a dat ... si retineti .. 30 de minute ..

                    Comment


                    • #25
                      duminica 20 aprilie 2008 langa iulius mall

                      Intre mall si practiker daca vrei cu adevarat vad ca se poate.
                      Attached Files

                      Comment


                      • #26
                        Interesant cum de ajuns ala in pozitia aia A facut vreo depasire ?
                        Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                        Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                        Comment


                        • #27
                          La urmarit stilpu ! avea niste datori de impartit
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by suru View Post
                            Intre mall si practiker daca vrei cu adevarat vad ca se poate.
                            Ala o fost sambata pe la 2 cred inainte sa trec pe acolo cu putin,pasagera era pe jos in partea drepta a masinii si nu misca,as fi facut poze dar nu se ved e nimic noaptea.Orcum ii o pozitie ciudata
                            www.Vand Schimb Logan.tk **Fara spatii**
                            si
                            www.PS3OnlineStore.tk

                            Comment


                            • #29
                              Se pare ca militia rutiera o avut de lucru in aceasta saptamina doar marti pe calea torontal in apropiere de aviasan/metro2 au dat 46 de sanctiuni
                              bravo tovarasi..
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Militia aplica legea in cazul altora care nu au pile in loc sa dea ei in primul rand exemplu.l-am vazut saptamana asta pe domnul comisar istrat(politia rutiera) in mercedesul personal facand o depasire de coloana pe contrasens(popa sapca).asta da exemplu.
                                am mai intalnit un figurant in velsatis albastru cu proiectoare de ceata albastre(B 19 WJW) care a skimbat banda si in loc sa spuna mersi ca l-am ferit sa incordat ca-mi ia permisul.cand a vazut ca nu are cu cine a spus ca daca ma lovea primeam asigurarea lui RCA.oricum il tin minte si daca il mai prind singur in masina am sa arat ca sunt mai prost decat el si am sa-l pocnesc in figura

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google