Tricouri Logan Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si cand sunt gata tricourile?
    You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

    Comment


    • Vreau si eu un tricou marimea M pe rosu.
      ...byAdi.Schumi_tm
      TM23XAC : http://www.loganclub.ro/forum/tm_23_xac-t25665.html

      Comment


      • eu am vrut marimea M nu stiu cine mi-a schimbat marimea a se vedea postul #122

        Comment


        • Originally posted by cosmin83 View Post
          eu vroiam un gri exact cum e culoarea masini mele(gri comet)daca se poate,sau ceva asemanator,iar cel albastru inchis ai gasit.
          exact culoare masinii nu prea e . albastru inchis... e albastru albastru ca acesta, urmatorul albastru era aproape negru.


          Originally posted by Kiya View Post
          Si cand sunt gata tricourile?
          normal trebuia sa le ridic luni de la fabrica si sa le duc la imprimerie, dar le voi ridica marti. acolo la imprimerie nu stiu cat dureaza. in principiu in saptamana 9-13 aprilie 100% sunt gata


          Originally posted by TM24ADY View Post
          Vreau si eu un tricou marimea M pe rosu.
          avand in vedere ca bogdandochita a futut meciu cu comanda lui mario_09 aici #123, luni incerc sa repar greseala si comand si pentru tine unu. sa-mi spui daca e pentru fete sau tricou normal.


          Originally posted by mario_09 View Post
          eu am vrut marimea M nu stiu cine mi-a schimbat marimea a se vedea postul #122
          de el zici #123? . la fel te intreb si pe tine, de fete sau normal marimea M?
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Daca pretul este intre 16-18 lei pot sa iau 3 bucati in loc de 2 si adica;
            - 2 bucati, marimea XXL - albastru si rosu
            - 1 bucata, marimea XXL - negru sau alb

            Cum poti tu Streu.
            sigpic #

            Comment


            • creististreulea albastru ca ala e ok,si atunci in schimbul gri un albastru deschis,se poate.

              Comment


              • sau nu, tricourile sunt deja comandate. si asa o sa-mi iau p***'n cur ca mai adaug la comanda existenta inca 2 tricouri. daca-i zic ca vreau sa si schimb, e durere.
                comenzile se livreaza de pe o zi pe alta si ei nu colaboreaza cu persoane fizice. bucaciunea de acolo imi face un favor
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • E tricou normal ce doresc eu,e pt mine.Daca nu poti pe rosu e bun si pe alb,nu vreau sa te incurc.Mersi.
                  ...byAdi.Schumi_tm
                  TM23XAC : http://www.loganclub.ro/forum/tm_23_xac-t25665.html

                  Comment


                  • de acum lasa asa marimea L si gata asta e (normal)

                    Comment


                    • Imi cer scuze fata de mario_09,si de crististreulea. Eu dadusem COPY,PASTE,dar nu stiu de ce s-a schimbat!!! SORRY!
                      MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

                      Logan din Bicaz (Neamt)

                      Comment


                      • 1. logan_bihor 2 bucati marimea XXXL - albastru si rosu
                        2. Kiya 3 bucati, 1 buc normal marimea XL, 2 buc de fata marimea M - toate negre
                        3. adimrv 2 bucati , marimea XXL - albastru si rosu
                        4. Razvy 2 bucati marimea XL - alb si negru
                        5. bogdandochita 1 bucata marimea L negru,
                        6. cosmin83: 2 bucati marimea L albastru inchis si gri inchis Logan-rosu, Club-alb
                        7. mario_09:1 buc marimea L albastru....
                        8. alexk : 2 bucati -negre marimea L..
                        9. Vlad 2 bucati xxl - alb si negru
                        10. Cristi_XP 1 bucata L alb
                        11. Crististreulea - 7 bucati - diverse marimi si culori. Completare pana la minimul de 25 bucati
                        12. TM24ADY 1 bucata rosu L
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • muahahahahahaha
                          maine le duc la printat
                          Attached Files
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • a venit Mos Gerila
                            pretul pe bucata este de 17,12lei + 7 lei posta romana unde este cazul. sa curga adresele de livrare catre mine.
                            in caz ca vreti sa schimbati cu o alta marime/culoare, se poate face doar cu cele care mai sunt disponibile pe stoc.

                            pe stoc livrabile imediat, 17 lei bucata:
                            - albastru - 1buc L
                            - negru - 1buc L, 1buc XL
                            - rosu - 1buc L, 2buc XL
                            Attached Files
                            Last edited by crististreulea; 4 May 2012, 10:09.
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • eu vreau unul alb si unul negru, ambele XL si un cont bancar unde sa virez banii

                              Comment


                              • ai pm de la mine cristi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google