Tricouri LoganClub Bacau

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by noika2002 View Post
    Ar trebui ca mie sa-mi faceti cadou vreo 2 tricouri numai pt simplul fapt ca va fac publicitate peste tot unde ma duc
    pai nu ne faci noua, ca noi nu castigam nimic material din asta. din contra, daca e vb de asa si noim la randul nostru facem reclama, pt cineva.
    Ratacit in spatiu...

    Comment


    • #77
      Originally posted by noika2002 View Post
      Ar trebui ca mie sa-mi faceti cadou vreo 2 tricouri numai pt simplul fapt ca va fac publicitate peste tot unde ma duc
      Daca vrei pomana pentru reclama,iti recomand sa-i dai un p.m.lui Cristixp,poate te rezolva.

      Comment


      • #78
        lasati-l ma ca poate il suparati si apoi nu mai vine la ... intalniri posteaza si el o data pe an la noi pe forum si va luati toti de el in loc sa il apreciati ca va baga in.... seama.
        sigpic

        Comment


        • #79
          Originally posted by nsa View Post
          O culoare deschisa pentru vara, as merge spre ce au baietii in Galati.
          Sau daca se vrea o culoare inchisa, negrul e ok. Desi vara ...
          mie mi-au placut ce culoare aveau baietii de la galati,daca ar merge putin personalizat, cu userul, daca nu nu-i nici o problema,e bun si asa LC
          BC-69-PAD,,,va saluta
          sigpic

          Comment


          • #80
            Originally posted by KELBURTOS View Post
            Cu toata 'nesimtirea' mea,vino la macar o intalnire.Am stat azi in spatele tau de la tribunal pana pe Bacovia.Ti-am pozat si masina.Vino la intalniri si maii vorbim.Pomana in L.c. Bacau n-o sa gasesti,toti contribuim voluntar.
            Te-am vazut, am si observat ca iti dadeai silinta sa faci poze cu telefonul. Nu ma uit doar in fata, folosesc toate accesoriile masinii.

            1. Si inca ceva pt toti rautaciosii din acest grup, afirmatia mea a fost asa ca o gluma, asta daca nu ati observat ghilimele invizibile.
            2. Legat de intalnirile voastre am mai spus si cu alta ocazie, nu sunt din Bacau ci din Moinesti, si nu am cum sa ajung la aceste intruniri. Si oricum vad ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda. Mai degraba am gasit bunavointa de la alti membri din alte grupuri. Nu astept nimic, material de la voi.
            3. Si daca tot postez o data pe an, si va deranjeaza, stati linistiti, nu va mai stresez. Pot comunica si cu ceilalti membri din alte judete.

            Numai bine va urez!

            Originally posted by KELBURTOS View Post
            Cu toata 'nesimtirea' mea,vino la macar o intalnire.Am stat azi in spatele tau de la tribunal pana pe Bacovia.Ti-am pozat si masina.Vino la intalniri si maii vorbim.Pomana in L.c. Bacau n-o sa gasesti,toti contribuim voluntar.
            Gresesc daca spun ca ne-am mai intalnit cumva la Dedeman auto?
            Cred ca si atunci a venit vb de intalnirile clubului si am spus si atunci de ce nu vin.
            Last edited by noika2002; 19 May 2010, 11:18. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #81
              Originally posted by KELBURTOS View Post
              ...Cum e sa mearga sageata cu tricoul,la un tir cu arcul?
              tare de tot asta!!!
              Pot sa votez si eu? Sigur ca pot, doar e democratie! Daca as fi membru LC Bacau as milita cu indarjire IMPOTRIVA scrierii userului pe tricou. Dar eu nu sunt decat un biet prieten de-al vostru ...
              Si, Kelule, cere-ti scuze la noika2002. Ai fost tzaran ma. Si tu Dane. Make love not war!
              Love u all!

              Comment


              • #82
                Originally posted by noika2002 View Post
                Te-am vazut, am si observat ca iti dadeai silinta sa faci poze cu telefonul. Nu ma uit doar in fata, folosesc toate accesoriile masinii.

                1. Si inca ceva pt toti rautaciosii din acest grup, afirmatia mea a fost asa ca o gluma, asta daca nu ati observat ghilimele invizibile.
                2. Legat de intalnirile voastre am mai spus si cu alta ocazie, nu sunt din Bacau ci din Moinesti, si nu am cum sa ajung la aceste intruniri. Si oricum vad ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda. Mai degraba am gasit bunavointa de la alti membri din alte grupuri. Nu astept nimic, material de la voi.
                3. Si daca tot postez o data pe an, si va deranjeaza, stati linistiti, nu va mai stresez. Pot comunica si cu ceilalti membri din alte judete.

                Numai bine va urez!



                Gresesc daca spun ca ne-am mai intalnit cumva la Dedeman auto?
                Cred ca si atunci a venit vb de intalnirile clubului si am spus si atunci de ce nu vin.
                N-am de unde sa stiu cand glumesti si cand vorbesti serios.La dedeman cred ca te-ai intalnit cu celalalt gras [brutus].

                Daca tu consideri ca suntem rautaciosi,e parerea ta,nu-i putem multumi pe toti.Daca te-ai fi intalnit macar o data cu noi,sigur acum aveai alta parere.
                Last edited by KELBURTOS; 19 May 2010, 11:47. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #83
                  Originally posted by noika2002 View Post
                  Te-am vazut, am si observat ca iti dadeai silinta sa faci poze cu telefonul. Nu ma uit doar in fata, folosesc toate accesoriile masinii.

                  1. Si inca ceva pt toti rautaciosii din acest grup, afirmatia mea a fost asa ca o gluma, asta daca nu ati observat ghilimele invizibile.
                  2. Legat de intalnirile voastre am mai spus si cu alta ocazie, nu sunt din Bacau ci din Moinesti, si nu am cum sa ajung la aceste intruniri. Si oricum vad ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda. Mai degraba am gasit bunavointa de la alti membri din alte grupuri.
                  1. su eu am glumit cand am facut acea afirmatie, asta daca nu ai observat ghilimelele invizibile.
                  2. daca zici ca ai gasit bunavointa la alte grupuri nu am cum sa te contrazic. dar cum nici tu nu poti spune ca noi sau eu personal sunt rautacios atat timp cat nu te-ai intalnit personal cu mine. arata-mi o persoana care a venit la intalniri, care m-a intalnit personal si apoi sa spuna ca sunt rautacios. spune-mi o persoana si eu ma las de logan club.
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    E drept ca nu conosc personal pe nici macar unul dintre voi. Deci , cand am spus ca sunteti rautaciosi, cei la care m-am referit, nu am spus ca asa sunteti voi, ci prin prisma afirmatiilor facute.
                    Stati linistiti, nu va port pica.

                    Apropo, multumesc gl_mmm pt sustinere. Oricum nu consider asta un conflict. Vedeti, cei din grupul bacau, dovada buneivointe a celorlalte grupuri. Inca o data multumesc gl_mmm.
                    Pace!
                    Last edited by noika2002; 19 May 2010, 12:22. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #85
                      ok. dar daca tot ai drumuri prin bacau, da-ne si noua un sem pe forum si putem face o intalnire fulger, chiar si in cursul saptamanii. noi intodeauna am fost receptivi la musafiri. nu ar strica, daca ai timp, sa ne cunoastem personal, chiar si in 15 minute. bafta.
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Dragi colegi de pahar si gratarCand un moderator verde pe nume valeriuciprian spune ca face ceva...pai chiar face....azi am fost la firma care va inscriptiona tricourile...am aflat site-ul de unde comanda tricourile unde gasiti poze cu culorile.Deci dati va rog singuri clic aici si alegeti-va culorile...tot acolo gasiti si dimensiunile disponibile si pe langa dimensiunui casiti si masura dimensiunilor in cm...asta sa va masurati singuri acasa. si sa alegeti ceea ce ve vine de minune.
                        Astept raspuns de la voi.
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Multumim nenea Valeriu.

                          Comment


                          • #88
                            respect valeriu!!
                            culorile ar fi cam astea
                            1.jpg 2.jpg

                            urmeaza sa vedem cu marimile. haideti baieti ... astept sa spuneti marimea dupa ce v-o masurati
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              eu sunt primul care mi-am masurat-o. tare ma tem ca marime pt razvan nu au. 62 cm la burta lui razvan sunt cam putini. xxl cred ca este prea mic pt razvan.

                              incepem o noua lista:

                              1. tdan08 - XL - 2 buc
                              2.
                              Last edited by dan08; 19 May 2010, 13:17.
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Incepem o noua lista:

                                1. tdan08 - XL - 2 buc
                                2. KELBURTOS-xxl-2 buc
                                3. brutus -xxl-1 buc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google