Tu Cu Ce Te Ocupi ?? Poate Avem Nevoie De Ajutorul Tau .. Doar pt Prahoveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    inginer la o firma de cadastru in ploiesti. din intamplare CRED ca am masurat si pe strada la MihaitzaMCV ;)). nu cumva locuiesti in spatele firmei ana maria pop?
    pentru cei care au nevoie de alezari, strunjiri, frezari, pinioane si roti dintate si nu va descurcati in ploiesti vorbim cu tata si va rezolva :P

    Comment


    • #92
      metalkore...pun eu masina mea la bataie..) .. de mai sunt locuri...!! si ..intrarea" potrivita..;) in caz ca mai e valabila ..postarea de mai sus..!! numai bine.
      SIC CUNNECTANDO REM

      Comment


      • #93
        haide care pe unde mai lucrati ? mai sunt locuri disponibile ???
        Ne place viata, dimineata ne vezi in doua, ardoarea si ceata
        Stam zi de zi asa, nu ne trezi nene
        Timpu’ se scurge, nu dormii pe tine

        Comment


        • #94
          Originally posted by tavinush View Post
          inginer la o firma de cadastru in ploiesti. din intamplare CRED ca am masurat si pe strada la MihaitzaMCV ;)). nu cumva locuiesti in spatele firmei ana maria pop?
          pentru cei care au nevoie de alezari, strunjiri, frezari, pinioane si roti dintate si nu va descurcati in ploiesti vorbim cu tata si va rezolva :P
          Da .. acolo stau .. e bine de stiut cand om avea nevoie de un strungar

          Comment


          • #95
            singurul lucru pe care il fac si de care poate aveti nevoie este sa inchei asigurari RCA/locuinta/CASCO

            Comment


            • #96
              De curiozitate cat mai e un RCA pt un 1.4 ? Pensionari

              Comment


              • #97
                mie la 1.5 imi iese la aprox 280-290 ron/an. de la 1 ian s-au scumpit si asigurarile...




                PS: am facut un calcul aprox si la 1.4 se invarte in jurul sumei de 230-240 ron/an. depinde la ce firma se doreste.preturile pot sa fie diferite de la o zi la alta
                Last edited by helldevil; 8 January 2012, 15:39.

                Comment


                • #98
                  la 1,6 o ajuns pe la 300 pe 6 luni ! deci ..hell ya`..s au scumpit..si in stilul in care decurg lucrurile..cred ca pana in mai se mai scumpesc putin..!!
                  SIC CUNNECTANDO REM

                  Comment


                  • #99
                    pretul poate sa difere mult de la o masina/pers la alta.in functie de ocupatia pers,accidente,la masina in functie de an fabr,motor,daca are si casco...

                    Comment


                    • logic...clar..si evident.. in curand..si daca iti tremura mana cand ti o tii ...dar deh`..)..in stilul asta...cine zicea ca nu o sa platim impozit si pe aer..cred ca o sa aiba` o mare surpriza in viitorul apropiat!!
                      SIC CUNNECTANDO REM

                      Comment


                      • eu am un atelier de mobila(la comanda) cu tata daca vreti sa va faceti mobila de dormitor, leaving, baie, bucatarie orice ;)
                        Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                        Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                        sigpic

                        Comment


                        • De tinut minte, in curand vreau sa fac un pat suprapus pentru copii in dormitor. Tinem legatura.

                          Comment


                          • ok chiar am un model super frumos si mai elegant..
                            Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                            Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                            sigpic

                            Comment


                            • asta e modelul..o sa caut si pozele prin pc sa vad daca le gasesc cu el facut..sper sa iti placa
                              Attached Files
                              Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                              Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                              sigpic

                              Comment


                              • Modelul asta e chiar foarte frumos. Imi place mult. Cam cat ar costa cu tot cu materialele tale. Asa orientativ. Acum juniorum leu inca e mic, dar cred ca spre toamna o sa-mi trebuiasca un asemenea mobilier.

                                Oricum o sa studiez pana atunci mai multe modele, si vorbim. O seara frumoasa.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google