Un Mic Ajutor Daca Se Poate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un Mic Ajutor Daca Se Poate

    Sper sa nu fiu sactionat pentru deschiderea acestui topic . Nu am postat la "sherparie" pentru ca acolo nu urmaresc chiar toti userii din bucuresti topicul.

    Am nevoie de ajutorul unuia dintre voi . Cine sta cel mai mai aproape de zona
    Str.Ionel Perlea nr.4 (in rond , piata Kogalniceanu) ? Am gasit o firma de reparatii laptopuri si as vrea sa trimit laptopul la unul dintre voi si sa mi-l duca la firma respectiva . Imi este cam frica sa il trimit prin curier direct la firma aceea , ca poate ma trezesc ca nu il mai trimite firma respectiva inapoi
    Bineinteles acest serviciu va fi rasplatit

  • #2
    Ai tras un pumn la display ?
    sigpic

    Comment


    • #3
      nuu..m-am asezat pe el din greseala , si s-a crapat carcasa capacului . Am sunat la firma respectiva si mi-au spus ca au pe stock asa ceva dar cel mai bine sa ma duc cu el acolo pentru ca cica ar diferii balamalele chiar daca e acelasi model

      Comment


      • #4
        Am trimis bunuri mai de valoare... eu iti recomand, pentru eficienta si reducerea altor obligatii: curierul...

        Poate cineva care nu are job si se poate deplasa...
        Event planner

        Comment


        • #5
          oricum prin curier am de gand sa trimit .. nu ma complic cu posta romana ca's satui de ei ..am stat o saptamana sa imi vina un colet de la slobozia !

          Comment


          • #6
            Mie mi-a venit colet, destul de important, din Constata, in 2 zile (cand era zapadoiul ala mare)...
            Event planner

            Comment


            • #7
              Loganu da-il lu' PCH ca sigur mai e prin zona
              sigpic

              Comment


              • #8
                Chiar ca...
                Event planner

                Comment


                • #9
                  nu ti-am ma umflatule ca te ajut eu ??

                  Comment


                  • #10
                    Ma dolofane, s-au terminat service-urile de calc din Constanta?
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      geo - poate e cineva mai apropiat de zona aia...sa nu te pun sa alergi juma` de bucuresti :* .. tinem legatura oricum
                      yrman - la 1a nu am gasit nimic....daca mai stii vrun pont , da-mi un tzzrr

                      Comment


                      • #12
                        ( Nu am gasit nimic asemanator asa ca am postat aici pentru ca titlul topicului mi sa parut potrivit si nu am mai vrut sa deschid un thread nou. Sper sa nu se supere colegul loganul pe mine ca am postat aici si sper ca a rezolvat problema din 2012.)

                        Problema este urmatoarea:
                        Vreau sa fac dintr-o camera a casei, garaj. Problema este ca intre peretele unde vreau sa fac usa garajului si gardul vecinului am un culoar de 2,75 m. si nu stiu daca este suficient loc pentru manevrele de bagare (scoatere) a masinii in (din) garaj. Masina este un Logan berlina iar camera este de 5/5m.
                        Mam gandit sa fac usa mai lata sa ma ajute la manevre, ce spuneti este suficient ? Sa intalnit cineva cu o problema similara ? Orice ajutor, sfat, parere e binevenita nu de alta dar nu as vrea sa fac modificarea si sa ma trezesc ca nu pot baga masina in garaj.
                        Atasez cateva poze sa vedeti despre ce e vorba: (gardul a fost deplasat temporar din cauza santierului si urmeaza sa fie inlocuit.)
                        Attached Files
                        Last edited by merlasviorel; 3 February 2015, 16:05.
                        Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                        Comment


                        • #13
                          Înainte de toate, faci niște măsurători, cauti un teren de dimensiuni similare pui jaloane și faci niște probe.

                          La sub 3m chiar și cu ușă cu deschidere vericală, lată de 4m, îmi dă cu virgulă.
                          Ce vei face când vei avea altă mașină?
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • #14
                            bai mosule dar de ce nu faci un garaj cu perete comun cu casa si un perete pe post de gard , intri direct iesi cand vrei . acoperis in panta de sub streasina . cer scuze dar nu le am cu desenatu
                            Attached Files

                            Comment


                            • #15
                              De acord cu tirum, inchizi acolo, torni o sapa de mana, chiar si cu pereti din placaj gros, nu neaparat zidarie, si scapi de griji. Faci garaj pentru 2 )

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google