Un nou proiect - Dacia Logan F7P (1.8 16v)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un nou proiect - Dacia Logan F7P (1.8 16v)

    Salut, numele meu e Lau si asta e Logaul meu
    1.4 mpi ambiance (cheala) 2004 28000km cam putin pentru 6 ani dar nu a avut cine sa o conduca ...........
    Docamdata arata ca in poze poate pe viitor se va schimba ceva dupa timpuri si posibilitati
    Attached Files
    sigpic
    Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
    http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

  • #2
    salutari, ai o masina ingrijita, si chiar daca e "cheala" cum ii spui tu, se pot face multe lucruri la ea, asa ca hai cu modificarile ca si a mea e "cheala" si am facut cateva lucruri
    sigpic

    Comment


    • #3
      Mie imi pare bine ca e "cheala" pentru ca e simpla si ai la ce sa "te joci"
      mai am o masina vezi la semnatura si e full nu imi inspira nimic e usor de condus ,trage bine
      are tot felu de senzori etc. se conduce excelent
      Loganul in schimb parca cere ajutor nare aia nare aia .......daia imi place mai mult
      sigpic
      Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
      http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

      Comment


      • #4
        am mai urmarit thread.ul meriva nebuna
        sigpic

        Comment


        • #5
          sper ca loganul sa aiba un impact mediatic mai mare decat "meriva mea nebuna"
          sigpic
          Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
          http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

          Comment


          • #6
            Cand stii ca poti conduce oricand o masina cu toate optiunile de confort, mergi sa zicem 2-3 ore cand ai chef iar apoi te plictisesti si vrei o schimbare, parca si o masina veche ai conduce, te saturi de atatea "asistari" la geamuri, directie, baloane-n bot si-n laterale, aere de superioritate vara si alte alea. Spor la modificari!
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • #7
              exact speedule servo clima draci butoane geamuri electrice asta decat o incetinesc pune mana pe loganu meu ( copie dupa dacia 1310 cu airbag )
              nu imi trebuie sala pentru nu am servo si geamuri electrice fac si brand tragand de volan mai ales la parcari )) cand daschi geamul e show si la vara ori merg cu opelu ori scot parbrizu ca te cam fierbi in suc propriu .
              mersi baieti
              sigpic
              Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
              http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

              Comment


              • #8
                frumos loganelu'.sa-l stapanesti sanatos si sa il cosmetizezi cat mai bine.

                Comment


                • #9
                  si culoarea ca a mea si modelul ca al meu ... fain loganu sper sa ii aduci modificari frumoase ! bafta

                  Comment


                  • #10
                    ceva poze cu utilaju de ieri si azi
                    ne avand ce face am vobsit capacele albe
                    mi- am inlocuit becurile de pozitie si la numar cu unele cu 5 sdm-uri (mersi Bleizer) , becuri de faza cu imitatie de xenon
                    am scos si cromul din grila
                    cam atata ca sa cam imputit vremea
                    Attached Files
                    Last edited by lau911; 22 February 2011, 21:29.
                    sigpic
                    Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                    http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                    Comment


                    • #11
                      Ce planuri ai pe viitor ? imi place culoarea
                      sigpic #

                      Comment


                      • #12
                        bafta in continuare . parerea mea e k urmatoru lucru sa ii vopsesti barile in culoarea masini , o sa o skimbe integral

                        Nu mai scrie mirc.
                        Last edited by valeriuciprian; 23 February 2011, 17:01.

                        Comment


                        • #13
                          astept sa ma loveasca unu sa o vobsesc integral pentru ca am si o infundatura mica in aripa spate dreapta si niste puncte de rugina pe usa si niste zgaraieturi (sau suit curcile pe ia sa doarma la tara ) intelegeti voi
                          planuri de viitor ar fi so vobsesc
                          mai bag niste leduri ici -colo
                          poate niste jante
                          deschidere porpagajului din buton pentru ca defiecare data cand vreau sa-l deschid trebuie sa opresc motorul daca doamne ferste uit cheia in porbagaj "am puso"
                          niste boxe pentru spate sa se auda si la mine normal muzica
                          si ce va mai aparea pe parcurs vom vedea
                          sigpic
                          Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                          http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                          Comment


                          • #14
                            loganul comparativ cu mercedes, bmw, ferrari, maseratti, etc.... iti lasa n posibilitati de tunning. asa ca esti un fericit ca ai un logan.
                            frumoasa si ingrijita masina. sa o stapanesti sanatos !
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • #15
                              Merci colegu' de mai sus, urez si eu toate cele bune!
                              Chiar vroiam sa te "cert" adica vrei sa faci sport si chiar te plictiseai?
                              Spor la modificari, poate reusesti sa i atingi minimul de confort: "nivel te trai romanesc"!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google