Un Nou Proiect "VYP"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un Nou Proiect "VYP"

    Am achizitionat cateva zile in urma un nou logan, de aceasta data nu MCV.
    SI asa se prefigureaza un nou proiect VYP la orizont.
    Masina are nevoie de retusuri pe partea estetica, se pare ca mai sunt si persoane neinspirate printre noi, designul masini a fost inspirat din loganul steppe dar va las pe voi sa vedeti ce a iesit.
    Vor urma multe modificari in functie de bugat si de sfaturile care le primesc si le consider ok.
    Pana atuncea sa incep acest theard cu poze actuale ale masini si voi reveni cu fiecare modificare adusa la momentul respectiv.
    Attached Files
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

  • #2
    frumos MCV,sa speram ca va arata si acesta ca SB 75 VYP.Ceea ce nu-mi place: Aeratoarele vopsite integral,daca erau vopsite doar inelele era ok,dar fiecare cu placerile lui.Bafta la ce ti-ai propus.
    MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

    Logan din Bicaz (Neamt)

    Comment


    • #3
      Frumoasa masina.......La fel cum ai facut si cu vechiul VYP sunt sigur ca o sa iese ceva de nota 20+...Spor in tot ceea ce ti-ai propus..RESPECT
      sigpic

      Comment


      • #4
        salut ! Frumosa masina....ce imi place la ea este motorul 16V
        dupa parerea mea este cel mai potrivit motor pentru MCV.....
        ce nu imi place....este (griul) de pe ea....daca era tot o culoare cred ca arata mult mai bine...
        Dabia astept sa vad ce va iesi....sper sa arate la fel de bine (poate chiar mai bine) ca "raposatul VYP"
        bafta in continuare cu noul .MCV.
        Last edited by Aurash; 25 April 2012, 21:08.
        CL 93 TAV

        Comment


        • #5
          Arata bine, cum spune si un coleg mai sus cred ca daca era toata aceeasi culoare era arta.Cu mici retusuri si modificari o sa arate la fel de bine sau chiar mai bine ca raposatul VYP :d

          Comment


          • #6
            daca tehnic este OK....la estetic sunt sigur ca o sa fie mai ceva ca 75 Vyp...Este dragut kitu:-? ,dar pragurile ar fi bine, daca le-ai face dintr-o singura bucata si integrate(daca ai de gand sa pastrezi kitu asta)....
            Sa o stapanesti sanatos si sa ai finante pentru a face ceva frumos!

            off: mai ai laguna si renault ..?

            Comment


            • #7
              salutare, nu arata rau masina, jantele cam strica destul de mult aspectul, cred ca in prima faza ar trebui schimbate, restul... bani sa fie si spor, toate bune si eu sunt curios ce va sa iasa...
              Nu esti beat atata timp cat poti sa zaci intins pe parchet, fara sa te sprijini. (Murphy)

              Comment


              • #8
                Capace

                Succes in continuare.

                Comment


                • #9
                  Sa`l stapanesti sanatos Vasi, arata bine masina si sunt convinsa ca va arata cel putin la fel de frumos ca 75 VYP si sper ca va fi cel putin la fel de galagioasa )) vrum vrumm...
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    sunt sigur ca la final va iesi ceva frumos, ca si cu vechiul vyp, asa ca, pune.te pe treaba si nu ne dezamagi cum n.ai facut.o nici prima oara!
                    spor la treaba!
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      incearca sa renunte la elementele gri din exterior...sfatul meu, nu dau bine deloc si banuiesc ca asta vrei si tu si pe langa asta la ph1 ai mai multe de schimbat decat la ph2 asa ca succes

                      Comment


                      • #12
                        Ma bucur ca ai ales sa modifici un MCV de data asta .. sunt sigur ca o sa iasa ceva frumos .
                        Multa bafta in ce ti-ai propus .

                        Comment


                        • #13
                          Masina arata bine si cred ca va arata si mai bine,ceea ce n-am inteles este partea cu "persoane neinspirate", mai ales ca spui ca proiectul a fost inspirat dupa conceptul Steppe,deci nu vad unde a fost lipsa de inspiratie; culorile se potrivesc foarte bine,poate ca executia, lasa de dorit ,poate si anumite elemente adaugate dar una peste alta... oricum spor la treaba si bineinteles,multa inspiratie.

                          Comment


                          • #14
                            bafta vasi cu proiectul...(pana la urma tot MCV ai ales
                            http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                            Comment


                            • #15
                              :| Pana la urma de ce ai dat vechiul logan care arata intr-un mare fel, si ai ales sa incepi cu altul...?
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google