Un Nou Proiect "VYP"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    DA DA DA DA....in sfarsit poze ...de cand le astept..iata ca sa conturat noul proiect...stopuri ca ale mele..vopsire integrala...jante care au revenit la proprietar...dar....din pacate ai facut stalpii cu negru....ori nui faceai deloc..si daca tot iai facut trebuia sa-i faci cu negru lucios....dadea muult mai bine..dar na data viitoare...daca tot ai facut "clean" pe spate trebuia sa scapi de bandourile acelea de jos...dar e bine si asa ..ca esti un unicat in tara cu acele bandouri pe spate...in rest...

    O MASINA CARE PRINDE CONTUR DE LA FOARTE FAINA LA......SUPERBA..SUPERBA !!!!

    FELICITARI SI BANI IN PUNGA PTR. CEEA CE VA URMA ...
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • #77
      Manerele pe spate doar asa mergeau puse fiind mai mari decat fata de usa.
      Mersi pentru opinii, toate modificariile facute la masina sunt facute dupa viziunea mea.
      Stalpii negri lucios sunt o idee buna, am sa o pun in practica atunci cand voi vopsi masina.
      Urmeaza muzica dar nu sunt inca hotarat si nici nu stiu ce subwoofer trebuie sa sune bine in mcv.
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • #78
        Astept voturile voastre la campionte.

        daca va place masina mea votati.
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • #79
          Ai primit unul de la mine. Bafta...

          Comment


          • #80
            merita o in/sonorizare silent coat
            eu am facut cu ceva mai ieftin ca nu am avut finante
            3 straturi de aluband +2 straturi de vopsea cauciucata insonorizata usi fata +spate si cele de la portbagaj iar plastilece am dat un strat foarte subtire pt a lipi fonominul

            poadeaua am facut`o doar cu vopsea cauciucata insonorizanta mai low cost
            1 strat combinat cu diluant subtire pt a acoperi toate incheieturile
            2 un strat mai gros lasat

            nu cred ca ti-ar trebui mai mult de un amplif magnat edition two limited si un sub blaupunkt gtt1200
            o sa postez cateva poze sa-ti faci o idee
            Dacia Logan MCV 1.6MPI agitat
            http://img174.imageshack.us/img174/4...atartrovz7.gif

            Comment


            • #81
              Jantele daca le-ai face negre cred ca ar da mult mai bine, albastra masina cu jentile albastre.....nu stiu gusturile nu se discuta pana la urma
              sigpic

              Comment


              • #82
                Vazut astazi VYP-ul pe la ora 14 in Tg.Mures Superba
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • #83
                  sal
                  a scos-o fra la plimbare.
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • #84
                    de unde ai luat serigrafia pentru cadrane bord si cat a costat?multumesc.

                    Comment


                    • #85
                      Super tare ceasul plasma... sa o porti sanatos..

                      Comment


                      • #86
                        ceasurile nu au plasma, e serigrafie cu ledurile schimbate.

                        saptamana viitoare tre sa montez grila sport si difuzorul fata.
                        daca are cineva interior mcv de ph2 astept...........
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • #87
                          Deci nu se mai vinde ?
                          Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                          Comment


                          • #88
                            De unde ai facut rost de grila sport?
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • #89
                              daca vine clientu se vinde.
                              Grila o am de pe forum din noiembrie anu trecut.

                              FloNZN ai pm in legatura cu masca.
                              Last edited by vyp75; 21 February 2013, 20:52.
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • #90
                                sal

                                asta e masca care o am, FloNZN.
                                Attached Files
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google