Un Nou Sport Extrem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un Nou Sport Extrem?

    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

  • #2
    Tare "colaju`" ! faza cu outlenderu` e de "oscar"!
    Keep walking...

    Comment


    • #3
      Avea omu' verde, nu?

      Comment


      • #4
        ce l-a tavalit pe ala!
        Keep walking...

        Comment


        • #5
          asa ceva )))
          Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
          Cine este interesat ma poate contacta pe privat
          sigpic

          Comment


          • #6
            Acum se-ntelege de ce in Rusia toti soferii au camere video pe masini...

            Comment


            • #7
              Incredibil frate !

              Comment


              • #8
                Fraude in asigurari.
                Si la noi se mai intampla, insa foarte rar.

                Comment


                • #9
                  Cand vad asa ceva, sunt pus pe ganduri, de a cumpara si eu o camera video

                  Comment


                  • #10
                    Da ala care s-a intins pe trecere cand treceau mai multi pietoni si-a luat-o zdravan.....el a crezut ca e vazut de cel cu suv-ul....s-a inselat amarnic....cred ca a doua oara nu mai executa astfel de acrobatii .

                    Eu deja am camera pe bord....la o adica de....sa fiu protejat....
                    Last edited by prometheus; 3 October 2013, 15:46. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                    Comment


                    • #11
                      astia in rusia nu sunt sanatosi
                      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by prometheus View Post
                        Da ala care s-a intins pe trecere cand treceau mai multi pietoni si-a luat-o zdravan....
                        Ala de la minutul 1:30 cred ca este ceva de domeniul SF.
                        Cum dr@cu sa treci cu roata unui jepp pe gatul aluia si el sa nu aibe nimic?
                        Are gatul lui Iron Man ce dr@cu,,ceva nu se pupa acolo in "tabloul" ala!

                        Comment


                        • #13
                          Unii vad ca se arunca grav de tot si o cam fura

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Ivan Marian View Post
                            Ala de la minutul 1:30 cred ca este ceva de domeniul SF.
                            Cum dr@cu sa treci cu roata unui jepp pe gatul aluia si el sa nu aibe nimic?
                            Are gatul lui Iron Man ce dr@cu,,ceva nu se pupa acolo in "tabloul" ala!

                            A avut ceva bulan dementu' ala de care zici intins pe zebra.
                            I-a trecut roata cam peste umeri daca te uiti atent.
                            Daca-l lua SUV-u' cu roata peste cap sau gat era facut ala pizza cu extra sos de rosii.

                            Comment


                            • #15
                              pizza con tutto!
                              Keep walking...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google