Unde Gasesc ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unde Gasesc ?

    Daca stie cineva unde gasesc (second) barca din aia pt bagaje+suporti de prindere pe torosuri la logan break (ca nu stiu cum ii spune).Daca stiti cum se comporta masina in mers cu asa ceva montat si daca creste cu mult consumul. Multumesc!
    VL 97 N P N

  • #2
    Creste frecarea automobilului cu aerul,ca si atunci cand merg ci geamul deschis,ar cam creste cu 4% din consumul mediu.Chestia aia pentru bagaje,o sa ai consum mai ridicat...cu cat nu stiu
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Unde gasesc mufa la casetofonu de Logan. Mi-am gasit cumparator si vreau sa-i dau si mufa aia sa si-l poata lega.
      PS: dati si un scor)
      ...de doi lei :p

      Comment


      • #4
        Cum imi pun si eu avatar ??? Imi zice si mie cineva ??
        http://forum.loganclub.ro/customprof...lepic102_2.gif

        Comment


        • #5
          Petre, ai PM

          Cat despre mufa de la casetofon,daca nu ma insel, ea se numeste mufa ISO si o vei gasi cam in orice magazin de profil audio.
          numar secundele

          Comment


          • #6
            Originally posted by Marius_N
            Cat despre mufa de la casetofon,daca nu ma insel, ea se numeste mufa ISO si o vei gasi cam in orice magazin de profil audio.
            Mersi Marius_N
            ...de doi lei :p

            Comment


            • #7
              alte cauciucuri pt stergatoare, unde gasesc de cumparat???
              Last edited by Cristi_Xp; 19 February 2007, 12:38.

              Comment


              • #8
                Unde gasesc si eu cauciucul acela care tine portbagajul cand se deschide sa nu se loveasca de tabla?
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #9
                  nu stiu de ce am impresia da fara ala cred ca trece portbagajul prin luneta )
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by dogy_10
                    alte cauciucuri pt stergatoare, unde gasesc de cumparat???
                    am vazut ca aveam in magazinul real din constanta,banuiesc ca are si la ala din timisoara

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Cristi_Xp
                      nu stiu de ce am impresia da fara ala cred ca trece portbagajul prin luneta )
                      Nu sare ca deocamdata mai am unul.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Marius
                        Petre, ai PM

                        Cat despre mufa de la casetofon,daca nu ma insel, ea se numeste mufa ISO si o vei gasi cam in orice magazin de profil audio.
                        Si eu sunt interesat de o astfel de mufa, multumesc pentru precizare. Intrebarea mea este: are aceasta mufa ISO toti pinii (toate contactele) pe ea? Cea pe care o am la masina (Logan Preference) nu are contactele pentru difuzoarele de pe spate pe care vreau sa le montez si nu vad alta solutie pentru a le lega si pe acestea la castofon, decat schimbarea mufei care vine din bord.

                        Comment


                        • #13
                          Eu am cumparat o mufa iso 9 ron am scos pinii pt. dif. spate de pe ia si i-am montat pe mufa de la masina.
                          LOGAN--> <--TOYOTA

                          Comment


                          • #14
                            caut prelungire bara, as vrea sa stiu adresa, telefon orice date de contact

                            pentru Logan
                            Last edited by Cristi_Xp; 12 June 2007, 14:42.

                            Comment


                            • #15
                              vreau sa schimb stergatoarele stie careva care se potrivesc?cu tot cu brate?un pret?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google