Unde repar ac si schimb airbagurile logan in ploiesti?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Thejocker .....ti cu ursu ? Sunt de parere ca nu trebuie sa ne certam pentru un THREAD acum ......moderatorul stie ce are de facut ! insa putea sa ma anunte si cadeam de comun acord sa schimbam numele ....NU GRESIM INTENTIONAT..insa suntem oameni si e ceva normal ....Imi cer scuze pentru ca se ajunge la astel de discutii din cauza la un Thread dupa cum am mai zis ......ROG MODERATORUL SA IL STEARGA PE CEL CARE ESTE INCHIS si sa ramana asta ......asta daca nu cumva JOKER-ul crede ca prahovenii asculta muzica la pickup :P Iar in privinta Prahovenilor ?.....Are cine ii strange acum la intalniri ;) AU FOST 2 , ACUM SUNT 20 ...DATA VIITOARE POT FI MULT MAI MULTI ...nu ai de unde sa sti !
    Last edited by PH-16-GMC; 22 March 2009, 02:00.

    Comment


    • #17
      Eu tin cu oamenii..nu cu animalele..dar sincer un junior ( ca Mihaita) ar cam trebui sa stie sa vorbeasca si sa respecte ca sa fie respectat ! Postul meu nu a vrut sa "atinga" o intreaga comunitate ( Prahova) ci doar pe cel care a postat .
      Numai bine ,
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • #18
        Valeriu imi cer scuze ca sa ajuns pana aici ...hai sa terminam cu discutiile astea ...TE ROG FRUMOS sterge Thread-ul ala inchis .....Si tu mihaitza nu mai fi asa rautacius .....Valeriu intra pe Yd-ul meu ..vreau sa vb si eu cu tine ...personal ..TE ROG .. MERSI FRUMOS

        Asa e JOKER aici nu te contrazic ...RESPECTI=ESTI RESPECTAT ....asa ca la cat te respect eu si te stimez da si tu ADD la yd meu ...TE ROG ;)

        Eu ascult Radio Deea , VIBE ....si mai trag cu ochiu si la un clip .........
        am auzit mel asta prima data la intalnirea de pe 1.03 din Brasov http://www.youtube.com/watch?v=NgHRsGTBeD4[/url] super de treaba coleg-ul de mi-a dat melodia .....MS MULT ...sper sa va placa si voua ....eu mi-am luat album-ul tipei ....;)
        Last edited by PH-16-GMC; 22 March 2009, 02:48. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #19
          Off topic:
          PH-16-GMC...mai struneste-ti mai mosule si talica oamenii(care se cred mari sefi)...si vezi ca si tu iti poti face ordine pe aici nu numai moderatorii...numai bine si daca e mai vorbim pe mess

          Comment


          • #20
            Lasati-o incolo de treaba. THREAD-ul asta a fost creat pentru o anumita chestie si voi pana acum doar vati certat. Va rog eu sa nu mai fiti offtopic si sa scrieti doar despre muzica pe care o ascultati in masina. Va multumesc.

            Comment


            • #21
              Exista un thread similar si nu vad care ar fi diferenta intre ce asculta diferiti oameni aflati in judete diferite. Asta e un subiect care se refera la oricine si nu are nevoie de filtrare pe anumite zone.

              1 User-ul care a deschis acest thread nu respecta Regulamentul
              2 Datorita limbajului grosolan are BAN
              3 Thread-ul se inchide
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • #22
                Viorelu sa sti ca ai dreptate! Mi-am cerut scuze moderatorilor pentru cele intamplate ...CINE GRESESTE SI PLATESTE ....pentru vorbele aruncate in vant a luat BAN ......daca am jicnit pe cineva nu am facuto intentionat ...SI IMI CER SCUZE INCA O DATA ! Facem cu totii parte din acelasi club ''LOGAN CLUB '' filialele difera ....am crezut k se poate face un thread pentru fiecare filiala .....am inteles ideea acum si postez acolo ....cand isi va reveni din BAN cu siguranta isi va cere si el scuze;) Bafta tuturor si numai bine !

                Comment


                • #23
                  Cip Tunning

                  Astazi mi.am cipuit masina la obd tunning. Am facut.o de 105 cp. Sunt extrem de multumit. chiar se simte diferenta

                  Comment


                  • #24
                    felicitari;)...si cat ai platit?

                    Comment


                    • #25
                      clar ca se simte diferenta , la diesel se merita din plin cand imi voi lua diesel primul lucru care il fac e resoftarea bafta
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • #26
                        Te cred si eu ca se simte colegu ... diesel power !!! Cati gologani te-a costat ?
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          sall....as dori sa stiu si eu cat costa de fapt toata treaba si daca afecteaza consumul

                          Comment


                          • #28
                            cip

                            avand in vedere ca suntem membri LoganClub avem o reducere la 350 ron, pretul normal fiind de 150 E. consumul scade (daca mergi frumos) ptr ca odata cu adaugarea a inca 20 de caluti se mareste si cuplul. astfel de ex la o turatie de 2500 de ture initial aveai o viteza de 105 la ora iar acum poti avea 115-120 ceva de genul..inca nu am experimentat k nu am avut cand. oricum tin sa spun k te simti conducand o alta masina...mult mai agresiva. trebuie sa te obisnuiesti cu ea un pic. bafta. va astept cu alte intrebari

                            Comment


                            • #29
                              este thread de chiptuning .Continuati acolo !
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • #30
                                Unde repar ac si schimb airbagurile logan in ploiesti?

                                Salut!
                                Am un logan 1,5dci laureat si din pacate am avut un acident acum cateva luni. Acum masina e reparata, merge ok, cu exceptia AC( radiator distrus + conducte) si airbaguri (sarite amandoua). Ma poate cineva ajuta cu telefoane, ateliere, persoane care pot sa face aceste reparatii in Ploiesti ?
                                Multumesc!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google