undercover brother

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Politist cu caracter... Cred ca ai rude in politie.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #32
      nu dar am foarte multi prieteni care sunt politisti si care au caracter si mai cunosc si din aia fara asa e adevarat ca sunt mai multi fara dar exista si excepti

      Comment


      • #33
        lasa ca nu te zicem la nimeni ca esti militian
        sigpic

        Comment


        • #34
          Ar trebui sa fim mai intelegatori, ca sunt si ei (politistii) buni la ceva. Hai sa va arat de ce nu mai trebuie sa incui masina cand ajung acasa.....
          Attached Files
          sigpic
          Ambition 1.5 dc

          Comment


          • #35
            E vreo sectie de militie la tine in bloc sau pe scara cu tine....Hai zi repede...
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #36
              dani030669 esti si tu militian ? in loganu de linga bordura al alb?
              sigpic

              Comment


              • #37
                Originally posted by dani030669 View Post
                Ar trebui sa fim mai intelegatori, ca sunt si ei (politistii) buni la ceva. Hai sa va arat de ce nu mai trebuie sa incui masina cand ajung acasa.....
                bah, daca aia tre' sa plece deodata si urgent la o interventie, ai de catre bordura cum (dracu sa-i pieptene de idioti) se suie in masina ? sau au volan pe dreapta?
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • #38
                  nino nino

                  tm 11 eei vento alb
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    undercover brother EEA mi-a luat banii la intersectia cu metro 2 timisoara, inspre coca-cola acolo stau baietii....limitare 50

                    Comment


                    • #40
                      citi bani ? sau nu au acceptat spaga ? stiu ca acolo e limitarea
                      dar de cind circul pe acolo nu prea iam vazut decit inainte de aviasan(aeroportu ala)
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        deci sa nu mai trec peste "vibratoarele" de la metro2 cu 110? de cand mi-au furat detectorul inca nu m-am lecuit sa merg incet in zona aia...pt ca la viteza data de ei(50) se desfac si planetarele pe ridicaturile alea, zilnic trec pe acolo cu peste 100...na,ce dracu de realizare au facut cu ele, ca in loc sa lase drumul liber si sa franez din proprie initiativa, ca doar e sens giratoriu, eu ca sa nu zdrangane masina merg musai peste 100? ce-au realizat? un risc in plus, din cauza ca insista in prostie. erau mai castigati daca lasau soseaua libera si puneau o camera. si nu sunt singurul care face asa.rezultatul e taman pe dos decat cel scontat de ei:lumea merge si mai repede in zona respectiva. undercover idiots...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #42
                          @dani030669
                          Si daca ai parcat langa sectia de politie crezi ca esti in siguranta?)...hahaha...
                          Eu ma gandesc ca-mi iau masina si nu stiu ce alarma sa-i pun si cum sa fac sa pun o camera (sau mai multe) sa filmeze pe masina/sau din masina si tu te crezi in siguranta.....nu fi naiv! Sectia aia se muta cu totu de acolo la aparitia bagabontilor!
                          Mai e mult pana departe!

                          Comment


                          • #43
                            Au fost cazuri cand baietii au operat in curtea militiei
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #44
                              haha aia erau copii de militieni probabil
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                aia nu fac de astea !!!
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google