[Vând] Kaspersky Internet Security 1,3,5 useri 1 an valabilitate in cutii sigilate

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vând] Kaspersky Internet Security 1,3,5 useri 1 an valabilitate in cutii sigilate

    Kaspersky Internet Security 2009 este solutia de securitate "all-in-one" care iti ofera tie si familiei tale o experienta de lucru cu calculatorul lipsita de orice fel de griji. Kaspersky Internet Security 2009 are tot ce ai nevoie pentru a naviga pe Internet in siguranta.

    Produsul este in cutie , sigilat !!!

    Se poate folosi pentru 3 calculatoare timp de 1 an !!!



    Achizitionand acest produs impreuna cu 2 prietenii (adica inca 2 calculatoare in afara celui pe care il folositi) veti obtine un pret de achizitie imbatabil - 43 ron /licenta.

  • #2
    pret 129 ron

    Comment


    • #3
      Am si urmatoarele variante de antivirus :
      kav 9 1 user sigilat - 88 ron
      kis 9 1 user sigilat - 109 ron
      kav 10 1 user sigilat - 98 ron

      Comment


      • #4
        salut

        e mai bun decat Nod 32? eu ala il am

        Comment


        • #5
          Parerile sunt impartite (unii sunt fanii nod altii kaspersky) Ce pot sa iti spun este ca este un antivirus complex , nu cere resurse extraordinare si este original (sigilat din fabrica)
          Eu zic ca este cel mai bun raport calitate/pret
          Adica aceasta licenta o poti folosi pe 3 calculatoare (deci ~ 43 ron buc)
          Nu gaseshti nod la banii astia sau poate gaseshti dar pirat
          Eu comercializez numai cutii sigilate de soft

          valabil
          in curand kis 2009 5 user sigiilat (retail) - 199 ron
          Last edited by vernescu; 12 November 2009, 11:37. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #6
            acum valabil si varianta KIS 2009 5 utilizatori 1 an cutie sigilata - 189 ron

            Comment


            • #7
              Wow daca imi oferi factura fiscala iti iau eu kav 2010 cu 50 de ron maxim.

              Comment


              • #8
                @usr1 - nu am de vanzare key (asta e pretul pe piata 50 ron)
                Eu comercializez numai SOFTURI SIGILATE !!!!
                Multumesc pentru oferta este de nerefuzat ...

                up , valabil
                Last edited by vernescu; 16 November 2009, 12:05. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #9
                  Totusi nu dai kav 10 1 user sigilat - 98 ron cu 90 de ron + transp inclus?

                  Comment


                  • #10
                    @usr1 ai pm

                    Comment


                    • #11
                      pentru mai multe bucati se poate negocia pretul si transportul in tara este gratuit

                      up , valabil
                      Last edited by vernescu; 19 November 2009, 12:04. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #12
                        Kaspersky internet security 2009 3 user 1 an retail (cutie sigilat) - 129 ron
                        Kaspersky internet security 2009 5 user retail (cutie sigilat) - 149 ron
                        Pentru mai mult de 2 bucati preturile se negociaza si transportul in tara este gratuit

                        Comercializez numai softuri sigilate , pentru a nu exista dubii la folosirea cheilor de activare

                        IMPORTANT !!!
                        Codul de activare se poate folosi conform specificatiilor producatorului si pentru varianta KIS 2010

                        Comment


                        • #13
                          Kaspersky internet security 2009 3 user 1 an retail (cutie sigilat) - 129 ron
                          Kaspersky internet security 2009 5 user retail (cutie sigilat) - 149 ron
                          Pentru mai mult de 2 bucati preturile se negociaza si transportul in tara este gratuit

                          Comercializez numai softuri sigilate , pentru a nu exista dubii la folosirea cheilor de activare

                          IMPORTANT !!!
                          Codul de activare se poate folosi conform specificatiilor producatorului si pentru varianta KIS 2010
                          Attached Files

                          Comment


                          • #14
                            Kaspersky internet security 2009 3 user 1 an retail (cutie sigilat) - 129 ron
                            Kaspersky internet security 2009 5 user retail (cutie sigilat) - 149 ron
                            Pentru mai mult de 2 bucati preturile se negociaza si transportul in tara este gratuit

                            Comercializez numai softuri sigilate , pentru a nu exista dubii la folosirea cheilor de activare

                            IMPORTANT !!!
                            Codul de activare se poate folosi conform specificatiilor producatorului si pentru varianta KIS 2010

                            Comment


                            • #15
                              Reducere 10 % din orice produs comandat pentru membrii forumului ....

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google