Vând Multiplexor / BIC

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vând Multiplexor / BIC

    Vând multiplexor / BIC / 283468105R. Preț 200lei.
    Attached Files

  • #2
    cu el se primesc datele pentru medianav dacia eco2 drive? temperatura, consum, etc..?

    Comment


    • #3
      Momentan atât, după ce apare noul Duster se pare că mai mult.
      Attached Files

      Comment


      • #4
        Da. La astea ma refeream. Cum se monteaza? E nevoie de cabluri/modificari?

        Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

        Comment


        • #5
          Este nevoie de o mufă și calbaj, se leagă prin spatele la mufa din torpedou ( la mine torquemada a făcut operațiunea )

          Comment


          • #6
            Ar trebui sa primesti si mufa cu fire (asta daca @dl_dr25 le-a primit si el cand a cumparat-o).

            Se poate monta pe mufa ODB-2 in compartimentul pentru acte: 1. folosind o mufa tata OBD-2 (la care legi firele ce vin din mufa BIC-ului) sau legi direct firele, din mufa BIC-ului, in mufa OBD-2 existenta (in partea din spate), nerecomandat daca ai garantie.

            Daca ai A/C automat primesti si informatiile de la calculatorul A/C.
            I have no special talent. I am only passionately curious.

            Comment


            • #7
              E interesanta, pe mcv stepway e nevoie de ea, pe medianav evolution sau are?
              Ma intereseaza daca are si mufa......
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • #8
                Momentan BIC ul nu se găsește pe nici un model Dacia, o să apară pe noul Duster. Nu am mufa. In București are torquemada mufă , asta cred dacă executai și montajul la el.
                Eu vreau sa trec la versiunea 8 la medianav pt a activa și trezirea medianav ului la deschiderea mașini. Din ce mi-a spus torquemada o să poți vizualiza și temperatura la apa cu ajutorul lui ( nu este 100% sigur).

                Comment


                • #9
                  Cum se face achizitiia? Licitatie? :-)

                  Comment


                  • #10
                    Eu zic că se vede la primul post suma de 200lei

                    Comment


                    • #11
                      Ai mesaj privat.
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • #12
                        Se poate închide, vândut. Mulțumesc

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google