Va Salut Cu Tot Respectul Si O Sa Va Prezint Si Eu FLP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    faina masina si grila cu ce ai imbinat barele de la grila
    vopsitorie preturi bune

    Comment


    • #17
      Frumoasa masina ce ai schimbat la ea in acesti km?

      Comment


      • #18
        fa rost de niste poze sa vedem si noi cum arata!
        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

        Comment


        • #19
          cu prelungire din aia de golf 4 spui tu? e destul de lata o sa ti-o lase destul de fata nu??
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • #20
            Originally posted by sli_waz View Post
            faina masina si grila cu ce ai imbinat barele de la grila
            Salut pai am cumparat de la dezmembrari inca un spoiler ,si i-am taiat grilele pt a completa spatiile taiate de la taierea emblemei dacia, le am sudat cu plasa metalica pe dedesubt la cald, apoi am venit cu chit de fibra de sticla peste spatiile de la imbinari ,si apoi cu sprit chit pt finisare si rezultatul care il vezi.Dar crede-ma e asa de mult de smilgheruit ca iti ies peri albi.

            Originally posted by radu2008 View Post
            Frumoasa masina ce ai schimbat la ea in acesti km?
            Salut frate.mersi.consumabile {5000-7000km maxim}la 102 mii am schimbat discuri fata si luni la 109mii am mai schimbat biela anti-rasturnare,in rest niente

            Originally posted by B-64-MVP View Post
            cu prelungire din aia de golf 4 spui tu? e destul de lata o sa ti-o lase destul de fata nu??
            DAP cade foarte bine si ca model si ii da o alura

            Originally posted by 89.MIR View Post
            fa rost de niste poze sa vedem si noi cum arata!
            Si ca sa vedeti cat de sarac sunt ,am spalat si eu masina in seara asta ,si cu gandul de ai face niste poze, dar si fiinca era murdara,si stupoare mare ploaie ce a inceput dupe ce am terminat
            Last edited by B 41 F L P; 16 October 2009, 04:53. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #21
              I-AM mai facut niste poze in seara asta scz calitatea imaginilor sunt facute cu tel.Nu stiu cum o sa se auda toba din filmulet dar oricum in realitate maraie rau si mia dat niste migrene la inceput de mi venea sa o tai.
              Attached Files

              Comment


              • #22
                Foarte misto grila! Intrebare (legata de firma de taxi): nu vad eu bine sau nu ai indicativ si autorizatie pe masina? Si mai am una, masina este colantata? Pragurile vad ca au alta culoare. "Succesuri".
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • #23
                  mersi ,da sunt la modern, licenta de if. asa ca mai bine nu scot placutele iar indicativele nu le port din alte motive.Da masina e colantata ,culoarea ei originala este verde cameleon.RSPECTTT
                  Last edited by Seba; 16 October 2009, 10:42.

                  Comment


                  • #24
                    am eu o impresie sau locuiesti prin baicului?...nu cumva spalatoria e cea unde are 143 sau 145 statie si unde tatal detine spalatoria si fiul face geamuri termopan?...daca e asa si eu stau tot in baicului si cred ca ne stim,nu sunt sigur,astept confirmarea ta daca e asa,o zi buna si spor la chischirei
                    sigpic
                    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                    Comment


                    • #25
                      Din pacate ma comfuzi eu stau in salaj
                      Last edited by Seba; 16 October 2009, 10:42.

                      Comment


                      • #26
                        fratilor am si eu o rugaminte mare la voi, am sa pun si eu o poza si o sa va rog care va pricepeti in foto shop ,sa mi face ti si mie susp. sport ,plafon negru lucios si o pereche de jante, imediat ce gasesc modelul care il vreau, va raman recunoscator a si un bad boy
                        Attached Files

                        Comment


                        • #27
                          Mercic de urari... Bine ai venit in club... te asteptam la intalniri

                          Comment


                          • #28
                            cam asta ar fi modelul astept cu inima la gura
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              Nu ma pricep la foto shop dar o sa iti faca cineva pana la urma...
                              Frumoase jantele..sunt ca ale mele..vezi ca le gasesti la bani putini pe 15 (8-10 mil) cu tot cu anvelope numai sa nu te grabesti ...in rest numai bine si nu uita ce ti-am spus : arcurile primele dar nu prea dure ca rupi ficatii la clienti ..
                              Last edited by Seba; 16 October 2009, 10:43.

                              Comment


                              • #30
                                nu mai dati "quote" cand raspundeti la ultimul post, folositi fereastra din josul paginii ca sa raspundeti. nu va fie lene...
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google