VAND 4 Jante Folosite Doar 2 Luni

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VAND 4 Jante Folosite Doar 2 Luni

    vand 4 jante model Targa cu spitele cenusii si buza cromata
    jantele sunt de 15" cu et de 6,5 sistem de prindere 4X100
    le am cumparate de 2 luni de zile si au costat 1200lei (lucrez la piese auto si am avut discountul de rigoare ), pretul lor real este de 1350 lei ceva de genul, eu le vand cu 1000 lei (includ prezoanele, cheia de prezoane, inel centrare, cutiile originale de la jante)

    NU sunt zgariate sau lovite, sunt in stare Pefrecta !
    Attached Files

  • #2
    le cumpar eu.
    Asta daca nu bat , nu sunt lovite si sunt in stare perfecta.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • #3
      Baiete...tine-ti jentile...esti cel mai neserios om de pe planeta...bine ca nu am batut drumul pana la tine...
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • #4
        RazvanB ai o scuza pentru acuzele aduse?
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #5
          bineinteles ca am, in ziua cand trebuia sa vina el am fost pelcat la bucuresti si am vorbit cu el la telefon cand eram pe drum spre bucuresti in interes de servici, si am ramas acolo, am vazut cateva apeluri cand mam trezit a doua zi si am zis ca nu mai are nici un rost sa il sun mai ales ca, "eu am gasit pe un site ca ale tale noi cu 10 milioane" eu nu stiu ce, ba is turcesti, ba is nu stiu cum, ba sa nu trebuiasca plumb pe ele, chiar daca vrei sau nu la orice janta intra plumb, deoarece conteaza si cauciucul, oricum din punctul meu de vedere dificil tare tipul si am zis sa o las moarta
          vroia si copie de la buletin, ca eu iam zis sa vina el la piatra aici ca nu e distanta mare ca ii mai las ceva la pret dar sa le vada cu ochii lui ca nu au nimic chiar daca jantele le am de doar 2 luni de ziile, si gata deacuma copie la buletin, sa nu cumva sa le fi furat eu si dupa sa i le vand lui ca sa intre el la belea, aiurea rau de tot

          jantele inca sunt de vanzare
          Last edited by RazvanB; 21 June 2009, 14:27.

          Comment


          • #6
            stii cu ce ai gresit ? nu mai informat ca nu mai vrei sa mi le dai !
            eu dificil...ce sa zici si tu...
            Ai zis ca ai factura pe ele...copia dupa buletin am vrut-o ca sa iti aflu adresa...sa pot veni direct la tine acasa...in cazul in care nu te prezinti la intalnire..(ca sa nu fac 500 km degeaba)...ca am vazut ca esti mai tanar si nu stiam daca pot avea incredere...si se pare ca am avut dreptate...
            faza cu plumbii si toate intrebarile mi se par normale..ptr ca nu ai avut poza de aproape cu ele ..pozele erau cred de cand erau ele noi...si aveam nevoie de informatii ptr a stii pe ce dau banii
            mai dezamagit...trebuia macar sa dai un telefon . atata.
            stiii ca am vb la telefon si am zis ca am gasit unele noi la 10 milioane..dar am zis ca sunt turcesti sau chinezesti si ca le prefer in continuare pe ale tale...vad ca tu spui din ce ti-am zis eu numa anumite parti....Jentile cu 10 milioane le-am si cumparat sambata in care trebuia sa vin la tine...si jante ca ale tale mi-a mai oferit cineva de pe forum...dar cum poti sa afirmi ca am spus eu ca am gasit identice ca ale tale la 10 milioane???
            Daca eram dificil..trebuia sa imi spui in fata ca nu mi le dai si gata...
            nu ai nici cea mai mica scuza.
            Pe viitor incearca sa te tiii de cuvant...stii bine ca sunt om de cuvant..eram in stare sa fac 500 de km fara sa stiu nimic despre tine..stii ca ai zis ca nu poti sa imi arati o poza cu buletinul tau..si eu te-am ''crezut'' si veneam dupa jenti...deci inca o data..nu ti-am vorbit si nu iti vorbesc urat nici pe privat nici aici. .chiar daca ai merita tu acum ceva...sa fi tu sanatos..ca cinstit nu esti.
            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

            Comment


            • #7
              sa inchida cineva threadul
              multumesc

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google