[VAND] Antifurt butuc portiera, din inox

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci... eu am acelasi produs care ne protejeaza de hoti prosti!

    Comment


    • Sincer n-ar trebui...dar imi cer scuze ca acel dispozitiv nu este un antifurt... imi cer scuze ca am avut cat de cat incredere ca acel dispozitiv imi protejeaza masina...
      Mi-a parut bine de cunostinta si iti multumesc pentru produsul care mi-a oferit "siguranta" masinii....
      Iti doresc bafta in comercializarea dispozitivului...eu am incheiat orice discutie.
      sigpicLogan-Club-Ploiesti

      Comment


      • Am vazut loganuri sparte in cele mai nasoale moduri, ca mai bine ziceai imi spargea geamul si gata, scapam mai usor decat sa mergi prin service sa vopsesti toata usa.. Un prieten de al meu a achizitionat la fel un butuc fals, nu de la @ghiaurul, ci din alta parte si hotul crezand ca este un capacel ce acopera butucul, a bagat surubelnita intre butuc si tabla de ia facut tabla varza, de intrat nu a intrat in masina, dar paguba tot ia facut. Si am mai vazut cand s-a tras de partea superioara a usii, bagand mana frumos si deschizand usa. Si eu am un asemenea butuc fals pe masina (portbagaj si usi) de ceva timp si pana acum nu am avut probleme, dar nu las nimic la vedere. Acel butuc fals este doar pentru gainari, ca daca vrea masina tot ti-o deschide.
        Userul @ghiaurul nu are nici-o vina.

        Sent from my GT-I9300 using Forum Runner

        Comment


        • bre bidepa, io te-nteleg ca ejti necajit (cine n-ar fi), da' e ca si cum te-ai oftica pa magazinu' care ti-a vandut o alarma, dupa ce ti-a fost sparta masina. e stupid.
          astea-s doar niste masuri de precautie suplimentare menite sa descurajeze sau nu posibilu' ciorditor. ca au sau nu efect e foarte discutabil.
          nu exista nimic safe d.p.a.d.v.
          Io'l recomand in continuare pe ghiaurul, mare domn!

          P.S. butucu' nu e ptr. hotii gainari. totu' se rezuma la TIMP la o ciordeala. daca ala are de ales intre doo loganuri (presupunand ca niciunu' nu are bunuri la vedere), unu' cu butuc fals si incuietoare anulata si unu' stock in mintiile lui, pe care-l va alege ptr. spargere?...ghici ghicitoarea mea
          Last edited by Kojak; 5 May 2014, 17:54.

          Comment


          • multumesc si ptr critici si mai ales pentru aprecieri! deci in continuare voi produce aceste piese ce inlocuiesc butuci originali de la portbagaje si portiere!

            Comment


            • Salut! As fii interesat de doua antifurturi pentru portiere. Crezi ca s-ar putea rezolva astazi? (stau in regie).
              Cat m-ar costa cu tot cu montaj?

              Respect,
              Catalin

              Comment


              • cu cel mai mare respect! coane vorbim saptamana viitoare@ da

                Comment


                • Eu daca imi iau o alarma si tot imi sparg astia masina ma duc la firma producatoare cu scandal ? Am antifurt la roti si daca tot mi le fura tot doamna aia e de vina care mi le-a vandut ?
                  Este trist dar nu ne putem pune cu hotii

                  Asta e, nu tu locuri de munca nu tu alta ......

                  Imi cer scuze de offtopic
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • Recomand pe @ghiaurul daca vreti sa va montati antifurturi. Cele facute de el arata bine si mi le-a montat rapid . Mersi inca o data si sper sa fiti feriti de evenimente neplacute

                    Comment


                    • multumesc! astept comenzi in continuare!

                      Comment


                      • piese pe stoc! posibil ultimele pe vara aceasta!

                        Comment


                        • Azi mi-am pus si eu antifurturi dupa ce la 4 dimineata mi-a stricat somnul un creol fascinat de loganul meu. Pentru moment doar la portiere, dar urmeaza si portbagajul.

                          Comment


                          • un coleg multumit!o portiere Sparta si una preventive!
                            Attached Files

                            Comment


                            • sus cu butucul!sunt in navodari pana pe 20 aug

                              Comment


                              • UP...
                                O sa vin si eu in camping la tine acolo ca sa imi dai un butuc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google