[VAND] Antifurt butuc portiera, din inox

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • avem,avem!

    Comment


    • am primit pachetul, e totul bine. urmeaza sa le montez pe masina si revin si cu poze.
      o intrebare as avea la tine. este posibil ca la trepidatii sa se desurubeze piulita?...
      sigpicLogan-Club-Ploiesti

      Comment


      • daca o stringi cit de cit bine nu se desface!

        Comment


        • poze.

          salut. dupa cum am promis am facut si poze, inainte si dupa.
          am lasat si acea siguranta, daca pot sa-i spun asa, care tinea butucul in loc, ca sa tina strans piulita, oricum nu stiu cat de bine o sa stea piulita, daca o faceai in forma hexagonala, poate se strangea mai usor..
          Attached Files
          sigpicLogan-Club-Ploiesti

          Comment


          • daca ai lasat siguranta veche sigur se va slabi,se monteaza fara si se strange foarte bine pe rotund! nu am avut reclamatii pana acum!sa le stapinesti sanatos si sa te fereasca de hotii!

            Comment


            • Multumesc mult pentru ele si sper ca n-ai interpretat gresit.
              Bafta la vanzare.
              sigpicLogan-Club-Ploiesti

              Comment


              • mersi! hai ca mai am citeva bucati!

                Comment


                • up, marfa sta in galantar!

                  Comment


                  • Recomand! o sa mai cumpar si eu 1bucata...momentan..no $ sa imi pastrezi una, te rog!
                    My turbo lag, give your MPI, a chance

                    Comment


                    • Salut!
                      Am montat şi eu ieri antifurturile, piuliţa am făcuto hexagonală cu flexul pentru a o putea strânge mai bine, iar după ce am strânso, am dat cu grund pe ea să fiu sigur că nu se mai desface. Cine vrea să fie sigur că nu se mai desface, poate să dea pe şurub cu LOCTITE 243, un fel de pastă lichidă ce se dă pe suruburile de la plăcuţele de frână. O găsiţi întrebuinţată în tutorialele lui Cristi Streulea, şi o au cei de la Dacia Shop (a nu se considera reclamă).
                      Chiar dacă nu se fac ajustările respective, şi se strânge piuliţa cu simţ de răspundere, nu cred că se va desface ! Fiecare face cum crede de cuviinţă.
                      În concluzie, recomand GHIAURUL, băiat serios, cu marfă de calitate, aşa că daţii de treabă!
                      Mulţumesc mult!

                      Comment


                      • pana pe 3 sunt in mamaia sat!am piesele la mine!

                        Comment


                        • ultimele trei bucati! vom lucra doar pe comanda ferma!

                          Comment


                          • 0766252374

                            Comment


                            • recomand cu placere Ghiaurul... n-am avut probleme cu ele..au stat fixe si cu acea siguranta. mai ai de vanzare? m-ar interesa un set pentru frate-miu.
                              sigpicLogan-Club-Ploiesti

                              Comment


                              • mai ai ceva pe stoc?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google