Vand Arcuri faruri stopuri stock si orice piesa tuning din fibra de sticla

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Arcuri faruri stopuri stock si orice piesa tuning din fibra de sticla

    Am de vanzare Arcurile stock, bara fata, bara spate, proiectoare, faruri, stopuri. Toate au fost pe masina mea sunt in stare perfecta. Eu le-am schimbat cu unele tuning.
    Daca va intereseaza spoilere praguri eleroane sau orice din fibra de sticla puteti apela la mine

  • #2
    Originally posted by ct-07-apv View Post
    Am de vanzare Arcurile stock, bara fata, bara spate, proiectoare, faruri, stopuri. Toate au fost pe masina mea sunt in stare perfecta. Eu le-am schimbat cu unele tuning.
    Daca va intereseaza spoilere praguri eleroane sau orice din fibra de sticla puteti apela la mine
    Salut! un pret pentru far dreapta?

    Comment


    • #3
      Cele doua piese din foto de mai jos la ce pret le poti face?
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • #4
        Originally posted by valeriuciprian View Post
        Cele doua piese din foto de mai jos la ce pret le poti face?
        Difuzorul din spate i-am spus de mult sa incerce sa-l faca,dar nu a mai dat nici un raspuns din pacate

        Comment


        • #5
          aha aha...astept si eu raspuns pt difuzorul spate
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • #6
            @venox problema ar fi ca daca vand doar un far celalalt eu stiu cand il mai dau... O sa ma uit maine totusi la preturile din magazine si iti raspund. Pana la urma cred ca o sa il dau asa daca ne intelegem la pret. Spunetimi va rog cat costa difuzorul sapte la reprezentanta si va zic pretul meu. Nu am avut timp sa il fac pentru ca am fost foarte incarcat cu comenzi si sesiunea abia ieri am scapat dar mai am de dat o restanta. Astept raspunsul pentru difuzorul spate

            Comment


            • #7
              Venox 180 lei farul cu tot cu becurile din el. Astept raspuns

              Comment


              • #8
                Uitati si poze cu farurile. Daca este cineva interesat le dau si cu pleoapele pe ele daca are cineva masina rosie e gata vopsita pleoapa.
                Stopurile sunt innegrite am vazut ca in ultimul timp asta este tendinta. Stopurile sunt la 240 lei setul, sau daca doreste cineva schimb cu stopurile normale plus 20 lei
                Attached Files

                Comment


                • #9
                  Difuzoru la dacia e 100 euro (sau asa era acum 1 luma cam pacolo).
                  Si eu sunt interesat de difuzor , deci ai deja 3-4 comenzi , zine un pret...
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Daca pretul este in jur de 100 E eu o sa il fac la 2 milioane. Daca va hotarati ma anuntati sigur cate persoane vor si ma apuc de treaba. Rog sa posteze doar cine vrea sigur adica nu sa va razganditi pe parcurs

                    Comment


                    • #11
                      Hai cu stopurile 220 lei sau schimb cu cele normale plus diferenta de 20 lei

                      Comment


                      • #12
                        Nu vrea nimeni stopuri faruri arcuri cauciucuri (un milion bucata)

                        Comment


                        • #13
                          Zi un pret pentru arcuri.
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • #14
                            Eu vreau difuzorul spate la 200 lei.
                            Sper sa iasa ca ala de la reprezentantza.
                            Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                            Comment


                            • #15
                              Deci, de difuzorul spate??? Se aude ceva?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google