Vand Arcuri faruri stopuri stock si orice piesa tuning din fibra de sticla

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Momentan am ceva probleme materiale din cauza expozitiei care a fost si din cauza unora care nu vor sa isi plateasca datoriile si sut cam prins la mijloc. Va rog sa ma iertati ca am tot amanato cu difuzorul spate. Cum am prins datornicii il voi face

    Comment


    • #17
      Ct-07-apv: asteptam cu nerabdare acel difuzor.
      Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

      Comment


      • #18
        Se mai aude ceva de difuzor?

        Comment


        • #19
          Originally posted by ct-07-apv View Post
          Momentan am ceva probleme materiale din cauza expozitiei care a fost si din cauza unora care nu vor sa isi plateasca datoriile si sut cam prins la mijloc. Va rog sa ma iertati ca am tot amanato cu difuzorul spate. Cum am prins datornicii il voi face
          salut faci fete de usi la comanda dac da cat ma ajung toate 4 si dac le poti face pe masina ta si eu sa vin cu a mea doar sa le montezi dami un pm cu detalii

          Comment


          • #20
            Se mai aude ceva de difuzorul ala de aer din spate?
            Eu as fi dispus sa dau un acont daca nu ai bani si poate mai sunt dispusi si alti pe aci...
            Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

            Comment


            • #21
              Originally posted by dannyel87 View Post
              salut faci fete de usi la comanda dac da cat ma ajung toate 4 si dac le poti face pe masina ta si eu sa vin cu a mea doar sa le montezi dami un pm cu detalii
              Vreau sa imi fac si pentru mine dar momentan nu am timp sa stau sa le concep. Daca mai ai rabdare pana la vara le fac.
              Ovimiha este o idee buna cu avansul dar nu cred k mai sunt dispusi sa dea pentru ca se gandesc ca fug cu banii sau mai stiu eu ce... Acum stransesem o parte dar a murit cineva si trebe sa plec la Buzau deci se mai amana sper eu ca in 2 saptamani sa il cumpar.
              Last edited by valeriuciprian; 22 April 2008, 05:37.

              Comment


              • #22
                Daca faci difuzoru de la dacia (la fel ca ala) punema si pe mine pe lista la 2mil
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Doar sticla de pe spate nu o vinzi? Mar interesa daca se poate ca.. daca o sa ma duc la verificare sa le pot schimba.. Mersi.. difuzorul m-ar interesa si pe mine.
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #24
                    Si pe mine ma intereseaza difuzorul, ;)

                    Comment


                    • #25
                      Si pe mine ma intereseaza difuzorul,astept cu nerabdare vesti. AAAAAA spune-mi te rog,eleronul de pe luneta il faci...si la ce banuti???
                      Ambition 1,5 DCI Sedan

                      Comment


                      • #26
                        poti face kitul lejera style de la pilot????

                        E 300 ron la ei ... la tine cat ar fi?? Daca da , cum se va monta peste bare??
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Stiti cumva difuzorul de la dacia se fabrica si cu doua iesiri la toba?

                          Comment


                          • #28
                            Imi pare rau ca nu am mai dat nici un semn am fost foarte ocupat inultimul timp. Am trimis pe cineva aici in Constanta sa intrebe cat costa deflectorul si a zis 5 milioane.. Mi s-a parut enorm. Incerc sa imi fac timp intr-o zi sa dau o fuga pana acolo sa vad exact ce si cum si va anunt atunci cand il vad cum se prinde si cat o sa fie

                            Comment


                            • #29
                              Fullfit46

                              De ce le vinzi sau le dai la schimb cu cele originale ?? Din cauza lu' nea militianu' ??

                              Comment


                              • #30
                                Ce treaba ar avea politia cu piesele stock pe care le vand eu? Daca ar fi sa le dau pe cele tuning inteleg dar asa?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google