[VAND] Dacia Logan 1.6 MPI 2005

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Dacia Logan 1.6 MPI 2005

    Se vinde autoturismul personal Dacia Logan 1.6 mpi 2005 noiembrie, echipare laureate, sunt al 2 lea proprietar, primul a fost fratele meu. (pe carte mai apare si firma de leasing pentru ca asta a fost forma prin care a fost achizitionata masina initial)
    Masina este perfect functionala, fiind atinsa de varsta doar la capitolul rugina unde a inflorit la pasajele aripilor spate.
    Rca valabil pana in 03.2017, ITP valabil pana in 09.2017, rovinieta valabila pana in 20.09.2017
    Anvelope de jarna pe jantele originale de tabla ale masinii Debica Frigo 2 DOT 2011, aprox 5-6 mm, mai merg minim sezonul asta.
    Anvelope de vara pe jante de tabla de logan 2 de origine, goodyear duragrip, rulate ~10.000 km.
    Km la bord : 130.000, de la 54.000 km are gpl tomasetto stag 200 cu rezervor toroidal de 52 litri, trecuta in civ.
    De la ~60.000 km schimburile de ulei s-au facut doar cu mobil 1 0w40, motorul este in parametri.
    in 10-15.000 km ar trebui facuta distributia.
    Masina se poate vinde fara instrainare in talon, se poate circula pe numerele mele in continuare.
    Pret 1500 Eur.
    Pretul se negociaza daca masina pleaca doar cu anvelopele de iarna.
    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

  • #2
    Asteptam si pozele promise

    Merci!
    Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

    Comment


    • #3
      Baftă la vânzare...și felicitări pentru noua achizitie!

      Comment


      • #4
        Buna seara,
        V-am scris in privat.
        Astept un raspuns.

        Comment


        • #5
          Masina s-a vandut.
          Multumesc Loganclub pentru gazduire.
          Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google