[VAND]Dacia Logan Laureate Diesel 2009 Taxa Platita Impecabila

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND]Dacia Logan Laureate Diesel 2009 Taxa Platita Impecabila

    Taxa Platita si Nerecuperata - Adeverinta ANAF -

    Fabricatie 1/2009
    Km 93.000

    Dacia Logan Laureate
    1.5 Dci 70 cp
    Abs
    Servodirectie
    Airbag-uri Sofer si Pasager
    Computer Bord
    Aer Conditionat
    Geamuri Electrice
    Oglinzi Electrice Incalzite
    Inchiere Centralizata 2 chei
    Radio Cd Blaupunkt
    Proiectoare ceata
    Volan Piele

    ITP Asigurare Rovigneta Valabile

    Sunt proprietar in acte - Detin istoric cu tot ce s-a schimbat (distributie articulatie amortizoare etc) Nu necesita investitii

    Masina se poate vedea in Bucuresti Sector 6

    Nu sunt interesat de schimburi

    pret 4150 euro
    tel 0731 247 122
    Attached Files
    Last edited by 77sky; 19 May 2016, 19:30.

  • #2
    update pret 3850 euro
    km 95.000

    Comment


    • #3
      In anul 2009 nu se platea taxa de poluare pentru autovehiculele noi, euro 4 , sub 2000cm capacitate cilindrica. Deci?

      Comment


      • #4
        si eu sunt curios cand ai platit-o ca sunt in aceeasi situatie...in 2009 taxa era suspendata....sau ai platit-o tu dupa ?
        sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

        Comment


        • #5
          Poate nu e primul proprietar ..

          Comment


          • #6
            Cred ca omu' e dealer (termenul romanesc suna urat), altfel nu văd de ce sa-i acopere numerele.
            sigpic

            Comment


            • #7
              Eu nu inteleg cum dupa 7 ani de zile este asa lucioasa vopseaua pe ea.

              Comment


              • #8
                este plina piata de polish-uri, diverse sortimente de ceara care pot face asta.Plus ca sunt poze, realitatea poate fi alta

                Comment


                • #9
                  Ce va mai place sa criticati...
                  Nu vreti sa va ganditi ca e al doilea proprietar si ca a ingrijit masina. E pe numele lui, nu e "dealer". Omul vrea s-o vanda, sa-si ia Prestige sau Duster, lasati omul in pace. Va e ciuda ca masinile voastre nu arata la fel de bine?

                  Comment


                  • #10
                    El a aruncat franza cu "sunt proprietar in acte" si cred ca noi am interpretat-o ca fiind primul proprietar.

                    Comment


                    • #11
                      hai sa stabilim niste lucruri ca vad ca sunteti dornici de vorba, si poate aveti si bani in buzunar nu vorbiti doar sa va aflati in treaba :

                      1.masina e 12/2008 inmatriculata in prima parte a lunii , cele dupa data de 15 decembrie 2008 nu au taxa platita. a mea fiind inainte are taxa plactita si pot dovedi.am adeverinta anaf.
                      2. Sunt al 2 lea proprietar pe carte , si sunt proprietar nu samsar, detin masina de peste 2 ani de zile si cunosc in mare si istoricul de la proprietarul anterior.
                      3. Nu sunt "dealer" am acoperit numerele pentru toti suspiciosii care pun de 10 ori intrebarea daca sunt proprietar masina avand alte numere decat cu B in fata ( nu am buletin de bucuresti )
                      4. Masina a fost revopsita total la inceputul lunii martie inainte de a se termina casco la ea. Avea zgarieturi de parcari masina circuland in bucuresti.
                      5. Am facturi de peste 1200 euro ca si piese si e o masina intretinuta care isi merita si ultimul banut. Masina este intretinuta exemplar nu s-au pus decat piese Lemforder Sachs, SNR etc. Ce a fost mai scump(si in acelasi timp bun) asta a vazut.
                      6. nu sunt foarte hotarat sa o vand, oricum ies in pierdere cu ea . Motivul este simplu , sunt tanar si m-am cam plictisit as incerca si altceva. Stiu ca ma voi autoruina in privinta intretinerii si consumului dar asta e.

                      Daca aveti alte nelamuriri va stau la dispozitie .
                      Ps. Cand nu cunosti situatia e usor sa judeci.
                      Last edited by bog15dan; 16 June 2016, 18:45.

                      Comment


                      • #12
                        valabil

                        km actuali 96xxx

                        pret 3750 Euro F usor negociabil

                        masina ruleaza zilnic fara probleme

                        Comment


                        • #13
                          vanduta.
                          multumesc pentru gazduire

                          Comment


                          • #14
                            Ne poti scrie care a fost pretul tranzactiei?

                            Merci!
                            Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                            Comment


                            • #15
                              3700 cash pe loc.
                              Last edited by 77sky; 19 July 2016, 21:00.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google