[Vand] Filtre De Habitaclu Logan Cu Carbon

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • up si de la mine si multumesc ! recomand pe Dmn Tudor....cum rezolv si eu scaparile de aer prin partea de jos?.... .este sufiecient o banda dublu adeziva scapa si pe viteza 2 de la aeratoare in condiitiile in care cei de pe forum zic ca pe la 4 le scapa lor!! nota 10 pt filtru

    Comment


    • Se poate pune si o banda, totusi nu ar trebui sa se simta nimic in treapta 2, ori ceva nu e decupat chiar bine ori te induce in eroare aerul care iese pe la aeratorul de la picioare.

      Comment


      • filterele presupun ca se potrivesc si pe clio 3 2008 ?

        Comment


        • salut!

          mai ai filtre? vreau si eu unul daca trimiti prin posta romana!adresa mea de mail e:titidav@yahoo.com MULTUMESC!

          Comment


          • Filtrul e defapt pt clio 3, doar ca potriveste la logan, fiind acelasi grup de climatizare.
            Titidav - ai mail.

            Comment


            • salut, de un filtru(habitaclu) pentru megane 3 poti face rost? la ce bani? stima si astept PM!
              sigpic

              Comment


              • Se poate aduce orice filtru de habitaclu cu carbon pt masini prevazute cu asa ceva.
                Pt megane 3 revin cu pretul

                Comment


                • Pentru Megane III filtrul cu carbon activ costa 68 lei, taxele inlcuse.
                  Air Top Italia: produttore leader di filtri aria abitacolo per veicoli. Scopri la nostra gamma completa: fibra, carboni attivi, combinati e 3Active.

                  Comment


                  • Pentru Cluj ?

                    Comment


                    • Pentru Cluj e fara taxe postale, adica 50 lei/buc

                      Comment


                      • salve

                        Am primit 3 filtre de aer de la Tudor,
                        Multumit de calitatea lor ,si de modul de ambalare.
                        Recomand cu incredere!

                        Comment


                        • Multumesc pt aprecieri!

                          Comment


                          • Salut,
                            Te rog sa-mi livrezi si mie un filtru de habitaclu. Ai PM cu datele complete.

                            Multumesc.

                            Comment


                            • Coletul a plecat spre tine, vineri poti sa-l ridici de la posta.

                              Comment


                              • Am reusit montarea acestui filtru, mai jos cateva poze pentru amatori in care se vede tot ce trebuie sa faceti.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google