Vand LED-uri Auto! Pozitii, Plafoniere, Etc...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand LED-uri Auto! Pozitii, Plafoniere, Etc...

    Vand Led-uri pentru pozitii, plafoniera, picioare etc.
    Sunt facute din led-uri smd albe. Au o lumina mai puternica decat becul normal , si nu necesita nici o improvizare la masina.
    Mai jos gasiti lista cu produsele disponibile si poze cu produsele.
    Pentru pozitii cu led-uri pirahna avem si alte culori (galben/verde/rosu/albastru)
    Trimitem si in tara.

    Plafoniere si lampi C5W Albe
    cu 6 led-uri - 20 ron
    cu 9 led-uri - 25 ron

    Pozitii W5W
    cu 6 led-uri - 15 ron
    galbene cu 1 celula luminoasa pirahna mare - 10 ron
    galbene cu 2 celule luminoase pirahna mare - 15 ron

    Iluminare numar W5W si C5W
    cu 6 led-uri W5W - 15 ron
    cu 6 led-uri C5W - 20 ron
    cu 9 led-uri C5W - 25 ron

    Semnalizari laterale W5W

    galbene cu 1 celula luminoasa pirahna mare - 10 ron
    galbene cu 2 celule luminoase pirahna mare - 15 ron

    Modul usa si modul picioare

    cu 3 led-uri smd albe - 10 ron

    Becuri de bord albe

    509T cu 2 led-uri smd albe - 10 ron
    W5W cu 6 led-uri smd albe -15 ron

    Tel: 0766517949 - Cosmin
    0765042784 - Ionut
    yahoo: tiry213@yahoo.com
    Attached Files
    0767 296 306

  • #2
    Salutare,

    Revin cu poze noi, cu led-urile montate pe masini.
    In poza 2 si 7 o sa vedeti diferenta dintre becul normal(dreapta) si becul cu led-uri (stanga).
    In poza 9 vedeti pozitiile portocalii cu 2 piranha mari
    In poza 11 este becul pentru semnalizarea laterala si pozitii portocalii cu 2 piranha mari.
    In afara de ce am prezentat aici putem face si led-uri la comanda, in functie de cum vrea clientul la preturi mult mai mici decat altele de pe piata.


    Pentru alte poze sau informatii va rog sa intrebati.

    Tel: 0766517949 - Cosmin
    0765042784 - Ionut
    yahoo: tiry213@yahoo.com
    Attached Files
    0767 296 306

    Comment


    • #3
      Pt Logan: iluminare numar, torpedou, si plafoniera, este vorba de 4 leduri ce imi recomanzi. Vreau o lumina cat mai puternica alb rece.
      http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

      Comment


      • #4
        sal

        Buna ma intereseaza si pe mine becuri T10 W5W cu 6, 9 sau chiar 25 smd pentru pozitie pret+transport pana in Oradea, daca se poate imagini ziua si noaptea pe un Logan, merci astept raspuns

        Comment


        • #5
          Originally posted by drone View Post
          Pt Logan: iluminare numar, torpedou, si plafoniera, este vorba de 4 leduri ce imi recomanzi. Vreau o lumina cat mai puternica alb rece.
          Salut,

          Te rog sa imi spui de care becuri ai in torpedo si iluminare numar, fiindca nu le stiu.
          Pot sa iti ofer plafoniera facuta special pentru Logan, cu 6 smd toate orientate in jos, la pretul de 15 ron/buc. (vezi poza 3 atasata)
          Tot pentru plafoniera am si placa cu 12 smd, care o poti monta ori unde vrei. Vine cu adaptor pentru dulie w5w si c5w, da o lumina foarte puternica, nu necesita nici o modificare la plafoniera sau instalatia masinii.
          Se aplica cu banda dublu adeziva pe suprafata geamului.
          Pretul ei este 40 ron tot pachetul (vezi poza 1 si 2)

          Daca esti in Bucuresti ne putem intalnii si o sa vezi produsele live. Iti spun ca toate sunt foarte puternice, si vei fii mai mult decat multumit de ele.

          Tel: 0766517949 - Cosmin
          0765042784 - Ionut
          yahoo: tiry213@yahoo.com
          Attached Files
          0767 296 306

          Comment


          • #6
            Originally posted by adyxzz View Post
            Buna ma intereseaza si pe mine becuri T10 W5W cu 6, 9 sau chiar 25 smd pentru pozitie pret+transport pana in Oradea, daca se poate imagini ziua si noaptea pe un Logan, merci astept raspuns
            Salut,

            Pentru pozitii w5w avem becuri cu 6 smd (pozele din primul post), la pretul de 15 ron/bucata.
            Mai avem si pozitiile Day Light, care sunt foarte puternice, cu 12 smd. Sunt printre cele mai puternice existente pe piata.
            Pretul este 30 ron/bucata. Toti clientii care le-au cumparat au fost foarte multumiti de puterea lor.
            O sa pun o poza in care vezi diferenta dintre cele cu 6smd si Day Light.
            Din pacate nu am poze cu produsele noastre pe Logan.
            La pretul led-urilor se adauga 5 ron taxele postale.


            Tel: 0766517949 - Cosmin
            0765042784 - Ionut
            yahoo: tiry213@yahoo.com
            Attached Files
            0767 296 306

            Comment


            • #7
              Leduri vindeti separat? Daca da, la ce pret sunt cele SMD folosite? Nu am mai vazut modelul acesta pana acum.
              GL-22-TOF

              Comment


              • #8
                salut! M-ar interesa 2 x pozitii daylight. Ai cumva si pentru marsarier ? Ma intereseaza o lumina mai puternica pt datul cu spatele.
                Ne putem vedea sambata prin bucuresti sa le cumpar?
                Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

                Comment


                • #9
                  @Danielliviu - Led-urile pe care le folosim nu o sa le gasesti in Romania. Pot sa iti dau cateva separat la 2 ron/bucata.
                  @usurelu_okok Ne putem intalnii sa iei doua pozitii Day Light, dar nu in weekend, fiindca o sa fiu plecat. Ne putem intalnii asta seara, maine, sau de luni, cand vrei tu.
                  Pentru march arriere nu avem nimic la vanzare deocamdata. Suntem in teste cu cateva becuri si o sa le scoatem la vanzare in curand.
                  Last edited by tiry213; 15 October 2009, 09:50.
                  0767 296 306

                  Comment


                  • #10
                    salut! M-ar interesa becuri de far ,semnalizare,etc. toate de logan,ca nu am inteles care se pot pune pe logan

                    Comment


                    • #11
                      Salut,
                      La Logan poti pune:
                      Poziti w5w
                      cu 6 smd 15ron/buc
                      Day Light, cu 12 smd 30 ron/buc
                      Plafoniera w5w
                      cu 6 smd 15 ron/buc
                      sau placa cu 40 ron/buc
                      Semnalizari laterale w5w.
                      cu 2 piranha mari 15 ron/buc
                      Nu stiu de care ai la iluminare numar, portbagaj si torpedo. Daca le stii de care sunt poti sa imi zici si iti spun preturile la ele.
                      0767 296 306

                      Comment


                      • #12
                        vreau si eu un set w5w pt pozitii de logan...cum facem?

                        Comment


                        • #13
                          Da-mi un telefon si stabilim cum ne intalnim. Cel mai bine ar fii sa vii seara in zona Ghencea, si le si punem pe masina

                          Cosmin.
                          0767 296 306

                          Comment


                          • #14
                            sal

                            Salut ne poti arata cum arata pe masina cele cu 12 smd-uri
                            oferi garantie sau asa ceva? trimiti si prin posta?

                            Comment


                            • #15
                              Nu am decat poza de mai sus. Unde cel din dreapta e cu 12 cel din stanga cu 6.
                              O sa postez Luni poze cu ele pe masina, cand o sa fac cateva.
                              Trimit prin posta oriunde in tara. Costul taxelor postale este 5 RON.
                              De cand am inceput sa vand nu am avut decat un singur caz de led ars, si acesta fiindca a intrat apa la el. Ansablul nu are voie sa se arda decat daca este pus in scurd sau daca intra apa la el.
                              Ofer 1 luna garantie la oricare din produse. Din experienta care am acumulat-o pana acum, va spun ca daca nu se arde in 1-2 zile nu se mai arde.

                              Pentru comenzi va astept la tel
                              0766 517 949.
                              0767 296 306

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google