Vand Logan Ambition 2005

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Logan Ambition 2005

    Vand Logan Ambition 1.6 mpi din oct. 2005, 32.000 km.
    Dotari: computer bord,abs,aer conditionat, servodirectie, geamuri electrice fata/spate, oglinzi electrice, radioCD, proiectoare ceata, jenti aliaj, culoare alba. Masina de familie, reviziile la zi....Pret: 5.750 E negociabil (Rm. Valcea)

  • #2
    Pune poze!
    sigpic
    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

    Comment


    • #3
      Ok, am cateva poze facute, nu-s foarte reusite si nici masina spalata, ca la cata ploaie a dat zilele astea...
      Attached Files

      Comment


      • #4
        De ce nu merg pozele marite? Pretul e ok, masina arata bine, o sa anunt pe un prieten al meu care voia sa-si ia Logan sh de 1,6. Voiam sa descarc pozele sa i le trimit pe mess. Da-mi pm cu nr tau de tel.
        niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

        Comment


        • #5
          Am si eu o intrebare...Care e diferenta (la exterior) intre un laureate si un ambition? Ca nu gasesc raspuns la intrebarea asta si ma cam roade putin
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #6
            Se pare ca nimeni nu vrea un Logan Ambition sh, hai sa va impulsionez putin...
            Astept...In continuare

            Comment


            • #7
              1.6 ambition THE BEST.

              Comment


              • #8
                Anuntul este valabil!

                Comment


                • #9
                  Am Si Eu Un Logan Ambition 1,6 Mpi De Vanzare Culoare Albastru Indigo Full Option La Pretul De 5600 Euro Neg

                  Comment


                  • #10
                    Masina inca la vanzare...

                    Comment


                    • #11
                      De vanzare la 5200 euro...

                      Comment


                      • #12
                        Da c are de o dai asa ieftin?
                        CT-97-VIPsigpic

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by santo View Post
                          Da c are de o dai asa ieftin?
                          corect
                          nu e cam mic pretul?
                          are ceva defect? Sau de ce nu o mai tii?

                          Comment


                          • #14
                            In principiu vreau 5.500 de euro, problema e ca a scazut foarte mult pretul la logan, in targ nu ma duc ca nu are rost, ideea e ca vreau sa imi iau o alta masina si imi trebuie relativ repede banii. Masina e ok si sunt foarte multumit de ea, nu as fi dat-o dar s-a ivit oportunitatea sa iau altceva.
                            ce sa va mai zic, te cauta samsarii si iti ofera......Nu dau pretul aici ca nu este corect.
                            Bine, in plus, s-ar putea ca eu sa fiu foarte ghinionist ). Daca doriti sa discutam mai multe imi puteti da pm.
                            Va salut baieti

                            Comment


                            • #15
                              Pentru alindrgn. Diferenta intre un ambition si un laureat este ca ambitionul are in plus geamuri electrice spate, jante de aliaj, ABS Bosh si Radio CD cu 4 boxe. Cam atat. [on-topic] bafta la vanzare! Cam ieftina.
                              Ambition

                              http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google