[Vand] Module Electronice Pentru Gama Auto

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Aveti modul pt inchiderea geamurilor atunci cand inchid masina ? un pm cu pretul
    sigpic

    Comment


    • #17
      Salut,
      Te rog sa ma ajuti si pe mine cu un modul de semnalizare, cand pot sa vin sa imi montezi un modul de genul asta ?
      Am Solenza cu UCH.


      Multumesc.
      Last edited by dj_sweat; 17 September 2012, 17:20.
      0720 276400 / Adrian

      Comment


      • #18
        @ NOL, modulul nostru de "geamuri cu impuls" face fix ce doresti tu: transforma butonul normal intr-unul cu impuls si ridica geamurile la incuierea autoturismului (aceasta din urma fiind o functie suplimentara a acestuia). Pretul este: 100ron/modul sau 180ron/2 module.
        Uite ca am uitat sa mentionez aceasta functie in descrierea din primul post.

        @Rey91, acelasi raspuns este valabil si pentru tine: modulul de "geamuri cu impuls" are o functie suplimentara care face fix ce doresti tu. Pretul este cel pe care i l-am comunicat si lui NOL. Vei primi si PM cu pretul, asa cum ai solicitat.

        @DJ Sweet, parca te stiu de pe un forum vecin, nu? In principiu poti veni oricand pentru modulul de semnalizare; trebuie doar sa imi dai un telefon inainte sa stabilim detaliile.

        Comment


        • #19
          Vreau si eu un pret pentru 2 module implus geam si un modul semnalizare. Mersi
          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

          Comment


          • #20
            Daca imi pun modul la geamurile fata atunci cand inchid masina o sa-mi ridice si geamurile de pe spate

            Comment


            • #21
              @moonshadow, prețul pe pachetul cerut este 230ron.
              @NOL, poți alege sa se ridice toate sau doar cele din fata. Modulul de impuls are un fir care se leagă la închiderea centralizata. Daca nu este legat, funcția nu este activa.

              Comment


              • #22
                Intrebarea este daca pun modul de ridicare a geamurilor fata cu impuls la inchiderea masinii se vor inchide si cele spate sau numai fata?

                Comment


                • #23
                  NOL, se vor ridica automat doar geamurile care sunt dotate cu astfel de modul.
                  Un modul comanda un singur geam

                  Comment


                  • #24
                    Vrei sa spui ca ar fi 360 de lei toate 4? Nu e putin cam mult, nu credeti? Ce a-ti spune de 3 la pret de 4 sau poate aveti vreo oferta ceva?
                    Prestige Ph2 1.6 16V, 105 hp, Rouge de feu.

                    Comment


                    • #25
                      Mi-as monta si eu asa ceva dar pretul este foarte mare

                      Comment


                      • #26
                        @NOL, asta zic si eu, m-am tot uitat daca e si alta alternativa si ar mai fi cea cu butoane de renault cea mai ieftina.
                        Prestige Ph2 1.6 16V, 105 hp, Rouge de feu.

                        Comment


                        • #27
                          nu stiu daca iti pui modul pe geam,la inchiderea masini se vor ridica....daca nu ma insel iti trebuie un modul special pt ridicarea geamurilor!daca este cum zici u,eu am butoane cu impuls originale si nu am avut ce sa fac sa se ridice cand inchid masina,la 180lei 2 butoane eswte foarte OK
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • #28
                            salut
                            am ridicat coletul si le am si montat. merg foarte bine doar mai trebuie sa le leg la alarma sa inchida geamurile atunci cand armez. om de incredere si prompt

                            Comment


                            • #29
                              @ willieff si @NOL:
                              La fiecare proiect cautam piesele electronice dupa calitate, si nu dupa pret. Astfel, rezultatul nu este intotdeauna ieftin. Intr-adevar, puteam realiza module cu impuls mult mai ieftine, dar riscam sa avem probleme de genul: Relee topite, procesoare blocate, module arse. Deci, telul nostru nu este sa fabricam module "la kilogram" - multe si ieftine.
                              Putem face si o oferta pentru cine cumpara 4 module: 4 module la pret de 3, deci 300ron.

                              @ pipan, nu stiu daca butoanele de Renault au intrare de comanda-ridicare. Stiu doar ca cele de Logan sigur nu au.

                              @Ucigas, ma bucur ca esti multumit. Atentie insa la conectarea firului pentru ridicare: pe el trebuie sa vina +12v pentru 1-2secunde. Majoritatea alarmelor dau comanda pe MINUS. Modulele sunt gandite sa fie conectate la UCH-ul masinii, conform manualului de instalare.

                              Comment


                              • #30
                                Salutare!
                                Multumesc mult pentru modulele de geam cu impuls si pentru modulul de semnalizare...
                                Calitate!!!

                                Recomand!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google