[Vand] Module Electronice Pentru Gama Auto

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Salut , am picat eu momentan sa prezint un nou proiect al lui fiberu . Daca tot e prototip .
    Ok hai cu curaj sa punem si un clip cu farurile automate de la free_fiber .
    E primul modul montat pe o masina
    Eu il am de peste 2 saptamani.
    L-am montat pe ticosenie. dar cum stiti merge pe orice.

    E bug free, si e super.

    Poze cu modulul ,senzorul , o sa le puna free_fiber vorbiti cu el despre acest proiect .
    Si un scurt clip .
    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

    Dau 2000 de parai si cumpar tot...

    Comment


    • #32
      salut, deci ai module impuls pentru geamurile electrice disponibile?

      Comment


      • #33
        Din cate am inteles, modulul acesta transforma butonul normal in unul cu impuls.
        In plus poate inchide automat geamurile la oprirea motorului daca se face legatura la alarma.(Stiu ca sunt niste module care fac treaba asta la cei ce au buton cu impuls.)
        Daca am inteles corect,am si o intrebareaca am activata alarma interna a masinii se poate lega modulul ca sa aiba si functia de inchidere automata a geamurilor la oprirea motorului?
        Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

        Comment


        • #34
          C@talin, multumesc pentru feedback. In curand va fi gata si manualul de utilizare si aceste module vor intra si la vanzare.
          MihaiB, da, am pe stoc module cu impuls pentru geamuri.
          Merlasviorel, modulele de geamuri sunt gandite in special pentru a fi legate la UCH-ul masinii, pe inchiderea centralizata. Astfel, la incuierea masinii, se vor ridica geamurile. Deci vor functiona si in cazul tau.


          P.S. Orice comanda primita in perioada 6-11 Oct. va fi onorata dupa 11 Oct. deoarece sunt in concediu.

          Comment


          • #35
            Concediu placut!
            Baiat serios si prompt! Recomand!
            Zambeste! Maine poate fi mai rau...

            Comment


            • #36
              Ti-am trimis P.M. cu o comanda.
              Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

              Comment


              • #37
                Mai ai module impuls pentru geamuri pe stoc?

                Comment


                • #38
                  Salut, la incuierea masinii modulele cu impuls vor ridica geamurile pe rand sau in acelas timp?

                  Comment


                  • #39
                    invisibleman, da, mai sunt module cu impuls pe stoc.
                    jenu, geamurile se vor ridica in acelasi timp. Modulele nu comunica intre ele.

                    Comment


                    • #40
                      Salut @free fiber,

                      Ma intereseaza si Modulul DRL (Day Running Light), astept PM cu detaliile
                      Multumesc!
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        am vazut la o skoda ca isi ridica geamurile is le si cobora din telecomanda. E posilbil ca atunci cand inchid masina sa se inchida geamurile iar cand o deschid geamurile sa se deschida sau asta este o alta functie

                        Comment


                        • #42
                          gvg06, ai PM cu detaliile.
                          NOL, modulele noastre nu ai si functia de coborare a geamurilor din telecomanda. Posibil pe viitor, sa dezvoltam o noua versiune de module care sa includa si aceasta functie.

                          Comment


                          • #43
                            Montat semnalizare one touc + bord+clima+butoane Pi LEd si led-uri pedalier (pe caiet/datorie) . Revin pe seara cu pozne bord+butoane

                            Multumesc free_fiber

                            Comment


                            • #44
                              deci pt geamuri fata trebuie 2 module ? e fiecare cu modulul sau ?

                              Comment


                              • #45
                                Nimeni, ma bucur ca esti multumit.
                                B997NDL, exact: fiecare geam cu modulul sau.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google