[VAND] Motoras Inchidere Centralizata (nou)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Motoras Inchidere Centralizata (nou)

    VAND Motoras Inchidere centralizata (nou), l-am luat ca sa-l pun la portbagaj, dar la PH 2 nu se potriveste (la portbagaj) pret 30 RON
    Attached Files

  • #2
    valabil...

    Comment


    • #3
      Daca se potriveste la prima versiune de Logan as fi eu interesat. E un motoras original pentru versiunile de dupa 2006 care aveau si deblocarea butonului portbagaj de la inchiderea centralizata a masinii?
      Last edited by ConteNegro; 3 February 2011, 15:11.

      Comment


      • #4
        cosmin_93 merge cu o usoara modificare dar nu te pricepi tu.......

        Comment


        • #5
          fratilor, eu mi-am montat inchiderea si alarma la reprezentanta, si mi-au zis ca nu se poate (pe PH 2) ca cik la astea noi mecanismul se invarte la portbagaj, nu impinge, asa mi-au zis.

          ei mi-au zis ca la modelele vechi se potriveste ca cik mecanismul la portbagaj se impinge, (nu se invarte ca la modelele noi)...
          Last edited by cosmin_93; 6 February 2011, 22:00. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #6
            Am pus eu pe Ph2 si se poate... Doar ca trebuie sa te si pricepi la ceva mecanica, sa analizezi cum functioneaza un mecanism, etc...
            Ph2 care are incuierea/descuierea portbgajului pusa din fabrica tot cu actuator e facuta, functioneaza pe exact acelasi principiu ca si cel de mai sus, doar ca e ceva mai de calitate.

            Cat despre pretul cerut... no comment....
            GL-22-TOF

            Comment


            • #7
              am un prieten care are pe un ph 2, desi si eu confirm ca se poate pune
              sigpic

              Comment


              • #8
                valabil...

                Comment


                • #9
                  valabil...

                  Comment


                  • #10
                    ala e motoras de inchidere centralizata si vin 4 la set si merge pus,cu modificarile de rigoare si la capota portbagaj sa o deschida

                    Comment


                    • #11
                      eu l-am achizitionat doar 1 buc (nu la set de 4) dar treaba e ca eu si nici pe unde am mai intrebat nu se pricep sa- i faca micile modificari...

                      valabil...
                      Last edited by cosmin_93; 22 February 2011, 20:08. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #12
                        o poza mai clara cu actuatoru
                        Attached Files

                        Comment


                        • #13
                          valabil...

                          Comment


                          • #14
                            un actuator la magazinele de piese auto este 10-15 lei cu toate accesoriile.....

                            Comment


                            • #15
                              up... valabil...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google