[VAND]piese dezmembrari Dacia Logan orice Versiune orice Motorizare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cablu deschidere capota motor? imbracaminte schimbator?
    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

    Comment


    • Usa stanga spate completa, gri perla daca se poate. Un pret te rog...Lasa-mi un nr. de telefon pe privat sa putem discuta...mersi...

      Comment


      • Salut! Ma intereseaza mufa mama, cea in care intra mufa senzorului de apa a filtrului de motorina tip Euro 4. Mi-am achizitionat un filtru de motorina tip Euro 4 cu tot cu senzorul de a apa, dar i-mi lipseste de pe masina mufa mama, cea care se afla pe instalatia electrica a masinii.
        Multumesc!

        Comment


        • salut.. un intercooler pt 15dci 70cp euro 4...ai? un pret mersi

          Comment


          • v-am dat pm la cei pe care ii pot ajuta cu piesele
            sigpic

            Comment


            • Buna. As dori un actuator SH pentru deblocare buton portbagaj ca cel din imagine partea dreapta (cu roz). Astept mesaj pe PM. Multumesc.
              Attached Files

              Comment


              • Salut, ai cumva mocheta care este sub luneta?
                sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                Comment


                • v-am dat pm
                  sigpic

                  Comment


                  • cheie noua de logan ? cu inchidere si cip nescris ai ?
                    Vand toba sport/subwoofer+statie/senzori de parcare si altele
                    http://www.loganclub.ro/forum/showpo...56&postcount=1

                    Comment


                    • volan ph2 piele fara airbag ce pret?
                      :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

                      Comment


                      • Ai cumva butonul ce care e la usa spate ce actioneaza lumina din plafoniera si martorul de usa deschisa din bord, la deschiderea usii?
                        Work is for people who don't have time to play golf

                        sigpic

                        Comment


                        • Salut.Ma intereseaza si pe mine un set de jante si macarale electrice geamuri spate complete.Eventual un motor stergator spate de M C V chiar si defect deoarece eu am suportul de plastic rupt.
                          sigpicPasionat de MCV si natura

                          Comment


                          • Salut, ma intereseaza si pe mine un pret pentru 2 - 4 jante tabla logan R15 ET43. Multumesc

                            Comment


                            • salut,as vrea si eu un pret pt radiatoare apa,aer cu gmv _conducte aer conditionat si suport motor pt benzina.astept pret urgent
                              Asistenta: RAZVAN YPO - 0726240862 COSMIN CGK - 0767132803

                              Comment


                              • salut!portiera stanga fata ph1 daca se poate albastru marin ai cumva?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google