[VAND]piese dezmembrari Dacia Logan orice Versiune orice Motorizare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma intereseaza si pe mine pretul, pentru o usa dreapta fata echipata (geam, macara, cheder, tapiterie), pentru un Logan berlina faza 1.

    Comment


    • Salut,

      Ai prezoane pentru jante de aliaj sau capace pentru jante de aliaj?

      Comment


      • ai cumva de pe vreun van/pick-up adaptorul de pe bara fata de la sigla veche la sigla noua? poza in topicul asta.
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • radiator de diesel cu AC ai? la ce pret? pompa inalta 15dci euro3 ai?ce pret? si portiera stanga fata neechipata pt ca eu am fata de usa stramba si daca se poate albastru egee ph1. ms
          Last edited by popavlm; 7 February 2011, 21:56.
          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

          Comment


          • Salut, ai cumva mocheta de pe plafon la logan berlina? Am ph2, da` nu cred ca are importanta...
            sigpic42.453.149

            Comment


            • ornamente cromate

              Salut ! ma intereseaza si pe mine ambele ornamentele cromate de la o bara fata ale unui logan mcv diesel !
              Masina este ca si femia, de aceea iti dau 3 sfaturi :1)sa nu o imprumuti, 2) sa nu o bruschezi,3)sa ai grija de ea!sigpic

              Comment


              • Lampa de portbagaj ai ? astept pm.
                sigpic

                Comment


                • v-am dat pm
                  sigpic

                  Comment


                  • cpota portbagaj cu eleron din fabrica (cu acea umflatura) de preferat albastru marin ai?si ce pret?

                    Comment


                    • salut.ma intereseaza 2 jante tabla logan.am dat mail.bafta

                      Comment


                      • salut.

                        Bara de mcv neagra complet + V-ul cromat logan ph1 ai?

                        Comment


                        • gasesc si eu la tine capacelul de la satelitul de comanda te rog!!!
                          Attached Files

                          Comment


                          • salut.imi trebuie si mie aripa fata dreapta,usa fata dr,usa spate dr,dar vreau sa fie rosii si impecabile.ce pret au?

                            Comment


                            • Set stopuri cu semnal alb gasim???
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma intereseaza "spatiu de depozitare de sub consola centrala" ph1, daca ai si la ce pret si care este pretul feteleor de usi fata si spate ph2. Multumesc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google