[VAND]piese dezmembrari Dacia Logan orice Versiune orice Motorizare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    este nou sau este codat(luat se pe alta masina)?

    Comment


    • #47
      Originally posted by ALEX TUDOR View Post
      salut ai o plafoniera spate de MCV?Eventual cred ca merge si de berlina.....alexandru_cernat@yahoo.com MERSI

      ai cumva conducte directionare aer pt MCV ?
      salut.de mcv nu prea mai am nimic mai aveam o bara dar s-a dat..plafoniera fata de logan am.pret 60lei.bafta

      Originally posted by alindrgn View Post
      salut...ai spatiu de depozitare de la baza consolei? consola centrala de pe modelul laureate (cea gri) sau de pe prestige? buton de aer conditionat?

      astept raspuns!!!


      salut.spatiu de depozitare nu am...ce am avut am dat la prieteni..:|...consola este 60 lei.buton de aer conditionat.....butonul este cu tot cu celelalte butoane de la climatizare vreo 85-90 lei

      Originally posted by Power View Post
      20 ambele si ti leam luat..

      esti cam glumet de fire sau vrei sa te dai in spectacol?in orice caz sa stii ca nu prea am chef si nici timp de mascarici si as aprecia daca ai lasa-o mai moale cu glumele..

      Originally posted by virago View Post
      kIT GEAMURI ELECTRICE SPATE: ma refer la macarale el. spate, butoane, cablaje.Un pret...


      deci macaralele sunt 300 butoanele cu consola aia de la frana e 60 si cablajele 60.
      Last edited by pattrick; 22 January 2009, 16:10. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • #48
        salut corp clapeta adica na aia pas-cu-pas ai de vanzare? asa un pret daca ai putea sa imi spui. multumesc

        Comment


        • #49
          Originally posted by Renault View Post
          salut corp clapeta adica na aia pas-cu-pas ai de vanzare? asa un pret daca ai putea sa imi spui. multumesc

          corpul cu clapeta e un ansamblu mai mare pe care este si motorasul pas cu pas...care t intereseaza pana la urma?

          As dori sa mai fac o completare...Pretul la fiecare piesa in parte e fix..nu e negociabil...
          Last edited by pattrick; 22 January 2009, 16:38. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic

          Comment


          • #50
            Originally posted by alindrgn View Post
            salut...ai spatiu de depozitare de la baza consolei? consola centrala de pe modelul laureate (cea gri) sau de pe prestige? buton de aer conditionat?

            astept raspuns!!!

            mie tot nu mi-ai raspuns....
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • #51
              uite aline raspunsul aici ) : spatiu de depozitare nu am...ce am avut am dat la prieteni..:|...consola este 60 lei.buton de aer conditionat.....butonul este cu tot cu celelalte butoane de la climatizare vreo 85-90 lei
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • #52
                motorasul pas cu pas cam cat costa dar daca tot te intreb spune-mi te rog frumos cat costa si corpul clapeta. iti multumesc

                Comment


                • #53
                  Originally posted by SSI View Post
                  chederele dintre usa si geam, interioare spate, stanga, dreapta?Pret?
                  imi raspunzi si mie, te rog?

                  Comment


                  • #54
                    repet:ai cumva un depozit?
                    "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                    Comment


                    • #55
                      Un set de planetare, motorizare 1.6i 8V, cu ABS. Cat ar ajunge?

                      Comment


                      • #56
                        oglinzi prestige cu capace?
                        God is my copilot

                        Comment


                        • #57
                          Citeste mai sus putin ca si eu am intrebat acelasi lucru si momentan nu are.
                          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                          Comment


                          • #58
                            @pattrick: aici sunt pozele de care ti-am spus in PM, opritorul de care iti spuneam e incercuit cu rosu, iar a doua poza e una de ansamblu cu comanda.
                            Attached Files
                            No, apoi blana
                            Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                            ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                            Comment


                            • #59
                              Daca ai mocheta capota motor logan as fi interesat sa achizitionez una , ai PM

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by lau_swat View Post
                                @pattrick: aici sunt pozele de care ti-am spus in PM, opritorul de care iti spuneam e incercuit cu rosu, iar a doua poza e una de ansamblu cu comanda.
                                m-am uitat e intreaga si nevatamata

                                Originally posted by Renault View Post
                                motorasul pas cu pas cam cat costa dar daca tot te intreb spune-mi te rog frumos cat costa si corpul clapeta. iti multumesc

                                tot corpul cu clapeta e 245 lei

                                Originally posted by odorog View Post
                                repet:ai cumva un depozit?
                                inca nu am bani sa inchiriez un depozit...masinile sunt taiate direct cum le iau de la firmele de asigurari si sunt vandute in proportie de 90 % in ziua aia.(taximetristi,alti clienti fideli,alte firme de dezmembrari propriu zise..)si ce mai ramane dau la prietenii care se ocupa de taiere si etc sa mi le tina la curte..

                                Originally posted by lupulucian View Post
                                Un set de planetare, motorizare 1.6i 8V, cu ABS. Cat ar ajunge?
                                cam 5.5 milioane

                                Originally posted by cypi View Post
                                Daca ai mocheta capota motor logan as fi interesat sa achizitionez una , ai PM
                                145 lei.bafta

                                Originally posted by SSI View Post
                                imi raspunzi si mie, te rog?
                                chederele dintre geam si usa spate stanga dreapta =60 lei 30st 30dr
                                Last edited by pattrick; 23 January 2009, 18:31. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google