[Vand] Piese Si Consumabile Logan De Origine Preturi Bune..

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by claudiubpp View Post
    <>>>>>>>>>>>..
    .,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

    Comment


    • #32
      M-ar interesa un brat stergator pentru logan. As vrea sa imi spui un pret in primul rand.
      Dacia Logan Laureate 1.5 dCi 2007

      Comment


      • #33
        Domnule Claudiu, eu nu vreau sa-ti stric taraba, insa oamenii trebuiesc bine informati.
        Acele placute de frana nu sunt aceleasi ca si cele cu care vine masina din fabrica. In cateva zile, voi aduce si dovada.
        Inca o data, oamenii trebuiesc bine informati despre produsele pe care le achizitioneaza.

        Comment


        • #34
          bieleta si capat de bara avem?la ce pret si ce marca,multumesc
          nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

          Comment


          • #35
            va recomand sa apelati cu incredere la Claudiu este mai mult decat serios

            Comment


            • #36
              Originally posted by Cezar View Post
              Domnule Claudiu, eu nu vreau sa-ti stric taraba, insa oamenii trebuiesc bine informati.
              Acele placute de frana nu sunt aceleasi ca si cele cu care vine masina din fabrica. In cateva zile, voi aduce si dovada.
              Inca o data, oamenii trebuiesc bine informati despre produsele pe care le achizitioneaza.
              de acord cu tine,dar nu mai contrazice daca nu stii despre ce este vb..

              Originally posted by orwo View Post
              bieleta si capat de bara avem?la ce pret si ce marca,multumesc
              avem si capete de bara-60lei
              sunt cele originale care le dai jos dupa masina nu stiu sa ti spun cine exact le face.sunt cele cu trifoiul acela pe ele...
              Last edited by claudiubpp; 28 March 2009, 01:52. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #37
                cap bara 60 ,si bieleta?ma intere cu tot cu transport la timisoara si daca cumva dai si factura ,merci
                nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Maxxis View Post
                  M-ar interesa un brat stergator pentru logan. As vrea sa imi spui un pret in primul rand.
                  sal!
                  nu am

                  Originally posted by orwo View Post
                  cap bara 60 ,si bieleta?ma intere cu tot cu transport la timisoara si daca cumva dai si factura ,merci
                  ai pm orwo

                  am adus parasolare logan 65lei setul
                  Last edited by claudiubpp; 28 March 2009, 02:28. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #39
                    eu am cumparat ieri bascule de la claudiu ,am vazut ca cineva mai sus spune ca nu sunt cele originale , mai mult ca sigur nu stie ce spune probabil din rautate, va dau cuvantul meu ca sunt cele originale chiar pe bucsa avea emblema de renault i-mi pare rau ca nu am facut poze dar cand v-oi mai cumpara ceva de la el am sa fac poze si le atasez, baiatul este serios

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by aurelian68 View Post
                      eu am cumparat ieri bascule de la claudiu ,am vazut ca cineva mai sus spune ca nu sunt cele originale , mai mult ca sigur nu stie ce spune probabil din rautate, va dau cuvantul meu ca sunt cele originale chiar pe bucsa avea emblema de renault i-mi pare rau ca nu am facut poze dar cand v-oi mai cumpara ceva de la el am sa fac poze si le atasez, baiatul este serios
                      filtre motorina -megan.clio=100lei

                      Comment


                      • #41
                        cum sunt parasolarele?

                        eventual o poza
                        Last edited by ocsy75; 31 March 2009, 22:22. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by ocsy75 View Post
                          cum sunt parasolarele?

                          eventual o poza
                          cum sa fie?cum sunt cele dupa logan doar ca se mai rup cu timpu si trebuie inlocuite.
                          de regula se rupe(nu mai sta pe pozitie) cel de la sofer

                          Comment


                          • #43
                            Ai cumva spatiu de depozitare de la baza consolei centrale? Daca da, la ce pret?
                            Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                            Comment


                            • #44
                              Ami trebe un cheder geam exterior dreapta spate si un capac care acopera surubu de prindere a centurii

                              Comment


                              • #45
                                cotiera pentru logan Ph2 de origine ai cumva?
                                si la ce pret? merci!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google