[VAND] Plafoniere Cu 3 Becuri-35 Lei

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Plafonierele sunt si cu bucata de tabla care se pune pe interiorul plafonului?
    Practic plafoniera intra si se prinde in acea tabla.

    Comment


    • #17
      nu, plafoniera echipata cu 3 becuri, si o mufa cu 3 fire (+ - uch)

      nu e adevarat, tabla e pusa sa delimiteze gaura, sa nu se intinda pufu nicidecum sa stea prinsa plafoniera

      plafoniera sta prinsa in prinderea de parte dreapta, si carligul de parte stanga

      daca esti atent, sa nu faci gaura prea mare, o sa stea mult mai fixa decat cea originala

      ps (ai pus invers carligele de la firele de masa si plus in mufa )
      sigpicMy ride

      Comment


      • #18
        @niros-plafonierele sunt fara tabla
        @DeLuXe-tot ce e posibil dar fiecare isi leaga culorile cum vrea(sau sa le mute)

        Comment


        • #19
          @DeLuxe, nu vreau sa te contrazic, asa e, plafoniera poate sta foarte bine si daca faci gaura astfel incat sa intre "la fix", dar, chestie studiata, tabla are si loc de fixare. Prinderile laterale vin in contact si cu tabla cu pricina. Parerea mea! Dar, repet, se pare ca merge si fara tabla cu pricina.
          Eu mi-am montat, mai demult, o a doua plafoniera si am folosit si acea tabla. E drept are si rolurile de delimitare a locasului de montaj si sa nu se "rasfire" pasla. Acum as fi tentat sa schimb plafoniera din spate care e una simpla (Ambiance-Preference) cu una cu trei becuri, de aceea am pus intrebarea cu tabla respectiva.

          Comment


          • #20
            @niros-in locul acelei tablite pot sa-ti ofer "copia tablitei" dar din material plastic care se fixeaza bine cu cateva puncte de silicon solid usor incalzit,astazi am scos tablita ca sa fac sablon si am inlocuit-o cu plasticul.Tapiseria nu se rasfira ,are rolul doar de intaritura.''Copia tablitei se ofera gratis la fiecare plafoniera.
            Last edited by axscu; 13 July 2010, 20:47.

            Comment


            • #21
              sunt originale de logan sau renault ceva?pe logan nu am vaz din fabrica
              sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

              Comment


              • #22
                Salut,sunt originale si se pun pe unele modele de renault depinde de echipare ,daca gresesc rog colegi sa faca corecturile

                Comment


                • #23
                  daca ai drum pe la Kiselef sau Sambata la Polivalenta, sunt amator de una fara taxe, doar cu 35, asta daca sunt originale!
                  Last edited by Bleizer; 14 July 2010, 18:50.
                  lipsa text

                  Comment


                  • #24
                    @bleizer ai pm

                    Comment


                    • #25
                      Salut, am primit plafoniera,arata super bine.
                      Mersi mult si bafta la vanzare,cumparatii cu incredere,produs de calitate.

                      Comment


                      • #26
                        sal
                        asi vrea si io

                        Comment


                        • #27
                          florin12 ai pm

                          Comment


                          • #28
                            Primit sambata coletul. Am modificat-o si montat-o. Super tare.

                            Un mare up de la mine.
                            The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                            Comment


                            • #29
                              Vreau si eu o plafoniera, trimite-mi un pm cu numarul tau de telefon sa vorbim pe unde ne-am putat intalni in Bucuresti.

                              Comment


                              • #30
                                am luat, am montat, si sunt multumit, se merita!!
                                lipsa text

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google