[VAND] proiectoare, ceasuri bord si manere prestige

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca ai fost atent la posturile de mai sus a spus ca:
    ["salutare tuturor.
    imi cer scuze ca nu am mai intrat de ceva vreme.
    datorita unor probleme de sanatate nu am mai putut ajunge la posta si mai grav, nu am mai ajuns la furnizorul de mocheta si momentan nu mai am material sa fac capitonajele. zilele astea sper sa o rezolv.
    cu scuzele de rigoare va mai aman un pic.
    inca odata imi cer mii de scuze celor care asteapta inca pachetele cu mochete."]

    Numai bine.
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • stiu, am citit. am spus doar ca sper ca nu e afectat de descoperirea depozitului
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • Nu cred asa ceva,acolo din cite sa spus in presa "ar fi avand acte-n regula"-ceea ce nu ma mira.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • La ce pret mai ai placutele de frana? (placute bune nu panarame de astea la 70 lei)
          P.S. :Am un logan 1.4

          Comment


          • Buna seara SILVIU am o nedumerire de ce spui tapiterie si nu huse nu se aplica peste cele existente pe masina? au legaturi pentru montaj ?merg montate pe LOGANURI din 2005 fara modificari? cu stima EMIL

            Comment


            • mai dureaza oare cu onorarea comenzilor dane un raspuns ceva

              Comment


              • omul e bolnav ,care are dati-i un telefon
                nu-i prost cine cere ,e prost ala care da!

                Comment


                • Poate nu are net orwo.
                  sigpic #

                  Comment


                  • ceva nu se leaga. silviu este activ pe un forum concurent, iar aici nu mai scrie nimic. deci cred ca ne putem lua adio de la produsele lui
                    Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                    Comment


                    • asta am observat si eu...
                      silviu daca revi pe forum vreau si eu autocolant stalpi prestige

                      Comment


                      • Originally posted by emil51 View Post
                        Buna seara SILVIU am o nedumerire de ce spui tapiterie si nu huse nu se aplica peste cele existente pe masina? au legaturi pentru montaj ?merg montate pe LOGANURI din 2005 fara modificari? cu stima EMIL


                        Nu le spune huse pentru ca nu sunt huse, e tapiteria cu care se imbraca buretele de pe scaune ca sa zic asa, daca vrei sa o schimbi o dai pe cea veche jos dar fara probleme se aplica si peste cea existenta si scaunele si bancheta vor fi mai pufoase. Merg montate pe orice Logan si Sandero cea ce vinde Silviu stiu ca se monteaza de la Laureate Ph2 in sus.

                        Silviu nu mai dai niciun semn ca mai sunt doritori de piese.
                        Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                        Comment


                        • salutare everybody.
                          am revenit oarecum. in primul rand imi cer scuze celor care au comandat si inca nu le-am trimis pachetele. cei cu capitonajele sunt rugati sa mai astepte un pic, sper sa fac rost de mocheta cat de curand.
                          daca sunt doritori, pot onora comenzile mai putin cele cu capitonaje ca inca nu am reusit sa mai fac rost de mocheta.
                          sherlock ( alindrgn ) care e problema ta? ma tot freci la cap si nu cumperi nimic. autocolante de kiss nu am si daca aduceam te anuntam. la fel, daca o sa aduc, am sa te anunt, nu te mai agita atat.
                          Ride Like The Wind!

                          Comment


                          • Un pret pt kitul de distributie si pompa de apa pt Logan 1.4 ...si o poza cu distributia si rola daca se poate...multumesc
                            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                            sigpic

                            Comment


                            • senzorul de apa la unele filtre de motorina ai?
                              ma intereseaza doar senzorul...un pret...merci

                              Comment


                              • ca tot esti suparat, zi-mi si mie o emblema 1.6 16v la ce pret se gaseste la tine? si pune si o poza din spate sa vad si eu prinderile alea.
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google