Vand/schimb jante rial como 15'' 4p+anvelope continental!!!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand/schimb jante rial como 15'' 4p+anvelope continental!!!

    Se vand 4 jante aliaj Rial Como 4P , 4x100, ET35, 6.5J, second, in stare foarte buna 9-9,5/10, nu sunt ovalizate, sudate, lovite, am mers cu 170km/h pe autostrada, nu prezinta nici un fel de joc, am inelele de centrare, au capace cu sigla Rial, le vand cu anvelope toate Continental 185/65/15, 2 stare buna 2 doar pt un sezon, jantele le dau pentru ca vreau sa schimb cu ceva mai lat pe aceeasi dimensiune, schimb eventual cu jante tot pe 15 cu ET mic si J mai mare 7.5-8; ATS, Borbet BS, Kenskin KT3, etc.
    pret 240E negociabil, jantele sunt Made in Germany nu Turkey, au vazut gropi si nu s-au ovalizat, le am in continuare pe masina si circul cu ele;
    se trimit prin curier/posta la cererea cumparatorului costurile fiind achitate de el.
    poze mai jos;
    am citit regulamentul si sunt 100% pro el.
    Attached Files

  • #2
    fara anvelope un pret?

    Comment


    • #3
      sal

      200E usor , usor negociabil, jantele is ok cine stie ce drumuri avem in BH stie despre ce vorbesc, e vorba de siguranta fiecaruia pana la urma nu doar de design, in continuare va astept cu intrebari sau oferte de schimb.

      Comment


      • #4
        schimb cu jante sinaia + diferenta te intereseaza ?

        Comment


        • #5
          sal

          merci Razvy schimb doar cu jante cu ET mic si J mare, va astept cu oferte, poftiti la jante rezistente si frumoase zic eu.

          Comment


          • #6
            sal

            pret 1000ron cu anvelope sau 820ron fara anvelope plus transportul achitat de cumparator, poftiti la jante in stare foarte foarte buna, rezistente, le dau pentru ca vreau sa schimb cu altceva nu ca au o problema anume si cred ca arata si bine pe Logan

            Comment


            • #7
              sal

              datorita ofertelor care sigur nu ma avantajeaza momentan se scot de la vanzare, cu stima!

              Comment


              • #8
                La cererea "propritarului", ridicam obloanele.

                Cu o conditie acceptata: poze si pret actualizat

                Spor la vanzare!
                Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                Comment


                • #9
                  sal

                  multumesc 77sky
                  revin la vanzare, pret nou 750ron negociabil sau cu anvelope 850ron doar 2 pentru ca celelalte 2 sunt foarte uzate, se trimit prin ce doreste cumparatorul, cu poze revin, dar doar in weeknd jantele sunt la tara la bunici, oricum nu au suferit injurii, poftiti la jante bune made in Germany, am capacele, inelele de centrare, astept intrebari.

                  Comment


                  • #10
                    sal

                    revin cu poze noi, jantele nu au fost sterse, arata ca dupa aproape juma de an
                    Attached Files

                    Comment


                    • #11
                      sal

                      alte poze facute tot azi
                      Attached Files

                      Comment


                      • #12
                        sal

                        o sa mi cumpar alte jante de aliaj, acestea se dau doar cu 2 anvelope Continental originalele cu care a venit ( dec 2007), sau doar jantele
                        pret nou 650ron!!!!! ( prezoane+inele centrare) jante rezistente

                        Comment


                        • #13
                          sal

                          pret nou 600ron!!!! mi am luat alte jante deci acum stau, atasez pozele jantele vin cu inele de centrare 60.1mm , capacele Rial pentru jantele de aliaj doar acelea costa 70ron , si 4 valve noi ( 4ron ) , oricum pretul e mai mic decat 50% din pretul lor de noi, cu stima!

                          Comment


                          • #14
                            sal

                            poze facute azi fara anvelope
                            Attached Files

                            Comment


                            • #15
                              pozeee

                              inca una rebela
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google