[Vand] Sigla Cromata Volan Logan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Cromatic, pretul la transport creste si in funtie de ramburs, oricum mai mult de 8 lei nu cred ca creste indiferent cate iei, daca face mai mulrt platesc eu, nu e problema

    Comment


    • #32
      nu e adevarat
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #33
        @alindrgn la cei care am trimis 2 sigle, pretul a mai crescut, si nah, cat de grele se pot fi siglele, nah, zic si eu

        Comment


        • #34
          creste, dar nu mult. 8.4 lei am platit eu cand am trimis oglinzile de pe masina. si coletul avea 250-300 grame. deci nu ai cum sa platesti 8 lei pentru niste amarate de sigle, care nu trag la cantar. de curiozitate, o sigla cat trage la cantar? scrie pe factura de la posta..
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #35
            am primit si eu sigla ..arata foarte bine ...literele sunt taiate perfect ...Bravo cosminele
            Attached Files

            Comment


            • #36
              O sa ma uit de curiozitate sa vad ce gramaj au
              Mersi Pustiu6

              Comment


              • #37
                as dori si eu una cum facem posta post restant ?
                ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                YO2MKL
                sigpic

                Comment


                • #38
                  o sa aduci cateva sigle si la regionala de la Galati? As lua-o direct de acolo ca tot mai e putin timp.

                  Comment


                  • #39
                    @wildserb ai PM
                    @mike26ro, da o sa vin la regionala cu sacosa de sigle

                    up cu siglele
                    Last edited by demonhunter; 4 June 2009, 11:41. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #40
                      m-am uitat mai atent la masina mea, si parca literele de pe capacele de la roata sunt putin mai mari, deci nu se potrivesc cele de pe volan
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • #41
                        nu cred ca se potrivesc ca marima, oricum pe capace trebuiesc lipite cu ceva ca sa le tina sanatos, ca la spalatorie cand da cu jetul de apa, sigur le dezlipeste

                        Comment


                        • #42
                          Ieri le-am ridicat de la posta si le-am si lipit. Arata super. Multumesc. Atasez si niste poze sa vedeti cm arata.
                          Attached Files
                          sigpic
                          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by demonhunter View Post
                            nu cred ca se potrivesc ca marima, oricum pe capace trebuiesc lipite cu ceva ca sa le tina sanatos, ca la spalatorie cand da cu jetul de apa, sigur le dezlipeste
                            pai se pune suplimentar super glue, si sigur nu se mai dezlipeste
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • #44
                              e si asta o varianta

                              Comment


                              • #45
                                mai vreau un set la timisoara iti dau pm.

                                poti sa-mi trimiti si litera A in plus la setul care l-am comandat pe pm si cat costa litera in plus ?
                                Last edited by adimrv; 5 June 2009, 19:05. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google