[Vand] STATII AUTO CB 27 Mh

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vand] STATII AUTO CB 27 Mh

    Vand statatii auto fixe si mobile la preturi de importator.Statiile au garantie 24 luni. TRS Jopix -210 roni ,TRS omega-350 roni, TRS 550-582 roni-aceata este o statie foarte puternica 12W, TRSH520-statie mobila-400 roni fara acumularori-450 roni cu 6 acumulatori de 1500 Ah-statia are inclus in pret si carkit cu mufa pt.bricheta si antena exterioara,Antene cb 27Mh-85 roni model ML 145.Pentru cei interesati am statii si antene TAXI.Preturile de mai sus contin TVA ,se pot trimite in tara prin curier,iar cei din Vrancea le pot monta la mine contra sumei de 50 roni.
    Attached Files
    LOGAN--> <--TOYOTA

  • #2
    Interesant! Daca sunt CB 27 MHz se poate asculta si vorbi pe canalele TIR-istilor si nu numai.Daca antena e montata ca lumea ar trebui sa aiba o raza de 15-20 km cel putin...
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • #3
      Da asa este,modelul TRS 550 are o raza de emisie-receptie chiar mai mare,cu o precizare,TRH520 este o statie portabila, ca mobile sunt toate,ii multumesc lui @gusi ca mi-a atras atentia pe privat.Eu folosec una portabila.Cea mica TRS Jopix intra perfect acolo unde se pune spatiul de depozitare sub bord.
      LOGAN--> <--TOYOTA

      Comment


      • #4
        Dar sincer nu stiu la ce folsoesc intr`o masina..
        sigpic

        Comment


        • #5
          La ce folosesc? 1-Auzi unde sunt baraje, radare si alte asemenea; 2-Poti comunica din zonele unde n-ai semnal la telefon; 3-Putem comunica intre noi, macar cand mergem la mare sau la munte...
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • #6
            O idee pt. montarea unei staii in Logan.
            Attached Files
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • #7
              Salut Dane. Poate avem ocazia sa ne cunoastem mai bine la Lepsa. Sunt foarte interesat de o statie radio CB. Poate aprofundam subiectul acolo. Multa bafta

              Comment


              • #8
                Statii de taxi la ce pret ai si ce model? Mersi
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • #9
                  Deocamdata doar doua modele HYT-TRSTM 600 la 650 roni si KIRISUN-TRSPT 617 la 580 roni,antene TAXI de la 68 roni la 100 roni,preturi cu TVA inclus.Statiile le programez eu pe frecventa ceruta si au garantie 24 luni.
                  Attached Files
                  LOGAN--> <--TOYOTA

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by unic View Post
                    Dar sincer nu stiu la ce folsoesc intr`o masina..
                    apropo de statii ,si revin cu ideea , am inteles ca vor scumpii de sus sa introduca o lege prin care sa interzica aparatele care detecteaza statiile radar , adica antiradarele,care se gasesc la vanzare,ex, in Grecia este interzis prin lege folosirea antiradarelor ,deci in ideea ca se da o astfel de lege ,o statie cum folosesc TIR-isti este deosebit de buna , ei ,vorbesc intre ei tot timpul si sunt intodeauna super informati de ce se petrece pe sosele .Deci daca o sa-mi revin cu maruntii o sa-mi iau asa ceva ,poate se mai ieftinesc .BAFTA.
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                    Comment


                    • #11
                      Nu vrea nimeni statie ?
                      LOGAN--> <--TOYOTA

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by dan.gutu View Post
                        Nu vrea nimeni statie ?
                        daca mai este valabila oferta peste o luna o sa vreau eu ............ mai repede de atat nu pot..
                        multumesc.
                        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                        Comment


                        • #13
                          TRS Jopix care este? Poti pune o poza cu ea?
                          Cam ce distanta acopera?
                          http://www.loganclub.ro/forum/vand_m...or-t35360.html

                          Comment


                          • #14
                            TRS Jopix este prima din poza,si o poti vedea si in cele doua poze,cum vine montata pe Logan.Aria de acoperire depinde de antena si de cum este montata,dar in general intre 10 si 15 km.Statiile mai bune ajung si la 25 km.La comanda pot aduce si receptoare.Acestea sunt folosite doar pentru receptie,se pot acorda pe o frecventa intre 100 KHz si 2000MHz.Acestea au preturi intre 150 si 560 euro pret fara TVA.
                            Attached Files
                            LOGAN--> <--TOYOTA

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by dan.gutu View Post
                              TRS Jopix este prima din poza,si o poti vedea si in cele doua poze,cum vine montata pe Logan.Aria de acoperire depinde de antena si de cum este montata,dar in general intre 10 si 15 km.Statiile mai bune ajung si la 25 km.La comanda pot aduce si receptoare.Acestea sunt folosite doar pentru receptie,se pot acorda pe o frecventa intre 100 KHz si 2000MHz.Acestea au preturi intre 150 si 560 euro pret fara TVA.
                              tcb 770 ai ? la ce pret este cu tot cu antena?
                              bafta
                              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google